Córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego wyrosła na przepiękną kobietę. Poznajcie 18-letnią Julię

Zniewalający uśmiech, czarne oczy i długie, ciemne włosy. Oto Julia Scorupco, córka Izabelli Scorupco i Mariusza Czerkawskiego.

Izabella Scorupco i Mariusz Czerkawski byli małżeństwem w latach 1996-1998. Z tego związku, w 1997 roku, urodziła się córka Julia. Wychowywała się głównie w Szwecji i w USA, gdzie obecnie mieszka wraz z matką. Julia bardzo intensywnie prowadzi swoje konto na Instagramie, które śledzi prawie 19 tysięcy osób, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak teraz wygląda. Cóż, jest po prostu piękna. Sami się przekonajcie.

<< ZDJĘCIA PIĘKNEJ JULII SCORUPCO >>

Brak kontaktu z Polską sprawił, że Julia nie mówi zbyt dobrze w naszym języku. Niemniej świetnie się uczy, a jej wyniki w nauce docenił sam prezydent Barack Obama. Julia Scorupco kilka lat temu pojawiła się w Białym Domu wraz z innymi najzdolniejszymi uczniami w USA.

Jest bardzo dobrą uczennicą w swojej szkole i w ogóle w stanie Los Angeles. Oni mają takie spotkania, jest tam kilkaset młodych osób. Uważa się, że to jest taka elita i przyszłość demokracji i rozwoju tego kraju. To było niesamowite wyróżnienie - mówił w 2013 roku Mariusz Czerkawski w programie "Studio Weekend".

Zakwalifikowanie pięknej Polki do elity młodzieży w USA to faktycznie fantastyczne wyróżnienie. Bo o ile urodę odziedziczyła po równie pięknej mamie, to na sukcesy zapracowała sobie sama. Ciekawe, czym jeszcze nas zaskoczy piękna Julia.

Izabella Scorupco ma jeszcze jedno dziecko, 12-letniego syna Jacoba Raymonda ze związku z Jeffreyem Raymondem, który jest jej mężem od 2003 roku. Z kolei Mariusz Czerkawski ma 6-letniego syna Iwo ze związku z obecną żoną, Emilią Raszyńską. Byli małżonkowie żyją ze sobą w dobrej komitywie. W zeszłym roku oboje wraz z dziećmi odpoczywali na plaży w Sopocie.

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS