Demi Moore na Instagramie w bikini. Wygląda obłędnie. Zachodnie media zachwycone: Ona jest bez wad!

Zawsze wyglądała świetnie. Ale tym razem 52-letnia gwiazda przesadziła :) Na najnowszym zdjęciu wygląda równie dobrze (jeśli nie lepiej) jak jej córki.

Najpierw zaniemówiliśmy, potem po kilku minutach udało nam się jedynie wydusić z siebie "wow", a dopiero potem zaczęliśmy na powrót normalnie funkcjonować. Wszystko przez Demi Moore. Wróć, przez Demi Moore w bikini.

Tallulah Willis, Demi Moore, Scout WillisScreen z Instagram.com/buuski

Tym zdjęciem podzieliła się na Instagramie najmłodsza córka Moore - Tallulah Willis (po lewej, w białym kostiumie). Razem z mamą i siostrą Scout spędzały nad basenem Dzień Ojca.

Kiedy nie możesz być z tatą... - podpisała zdjęcie Tallulah. A w hashtagu dodała: "ciało mojej mamy".

Córki, którym w niczym aktorka nie ustępuje figurą, mają - 23 (Scout) i 21 (Tallulah) lat, natomiast Demi Moore w listopadzie skończy 53. Wygląda świetnie? Mało powiedziane, dla niej czas się zatrzymał! Zresztą, nie tylko nas poniósł entuzjazm. "Daily Mail" również zdaje się być znokautowany tym, co widać na zdjęciu.

Ona jest bez wad! - czytamy już w tytule tekstu o aktorce.

W treści mamy już przejście od uniesień do konkretów i próbę wyjaśnienia zdumiewającego wyglądu Moore.

Aktorka przeciwstawia wiekowi ciężką pracę nad ciałem i dyscyplinę. Jest wymagająca w sprawach diety i ciężko pracuje, żeby zachować formę.

Cóż, to oczywiste, że fantastyczna figura nie bierze się znikąd. Jest praca, to i są efekty. Demi Moore na zdjęciu powyżej wygląda na niewiele ponad 30 lat. Jakieś różnice przy porównaniu ze zdjęciem poniżej? My widzimy jedynie tę, że dziś nie może już nosić Rumer na rękach.

Rumer Willis i Demi Moore Rumer Willis i Demi Moore/Fot. Instagram.com/ruelarue

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS