Eddie Murphy zabrał córki na wakacje. Bria i Shayne mają co pokazać. "Powinny się okryć, bo dostaną szlaban!"

Eddie Murphy ma na swoim koncie niezapomniane komediowe role. O jego życiu prywatnym w ostatnim czasie mówi się raczej niewiele. Jeśli, na przykład, umknął Wam fakt, że aktor ma dwie dorosłe i bardzo atrakcyjne córki, powinniście to szybko nadrobić.

Amerykański aktor i komik ma piątkę dzieci ze związku z Nicole Mitchell. Z dwoma najstarszymi córkami,  25-letnią Brią i 20-letnią Shayne, wybrał się ostatnio na wakacje na Hawaje. Dziewczyny chętnie korzystały z uroków okolicy i ze słońca, jeszcze chętniej prezentowały swoje wdzięki na Instagramie. Obcisłe bikini, zdjęciai na basenie, a wokół rajska sceneria - takie wakacje zafundował swoim córkom hollywodzki aktor.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Seksowne zdjęcie nie uszły uwadze zagranicznych mediów.

Córki aktora są za seksowne. Powinny się okryć, bo dostaną szlaban - komentuje żartobliwie "The Dish".

Bria i Shayne aktywnie prowadzą konta na Instagramie i chętnie dzielą się z fanami swoimi prywatnymi fotografiami. A czym się zajmują? Bria poszła w ślady ojca i także próbuje sił w branży filmowej. Możecie ją kojarzyć z takich dzieł jak "Małolaty u taty", w tym roku pojawi się w komedii  "Drive, She Said".  Z kolei 20-letnia Shayne stawia pierwsze kroki w modelingu.

Aktor wychowuje jeszcze 22-letniego syna Mylesa oraz nastoletnie Zole i Bellę.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS