Colin Farrell na spacerze z Henrym Tadeuszem. Wcześniej gwiazdor "Detektywa" zdradził: "To wspaniałe. Po raz pierwszy w życiu..."

Colin Farrell wrócił na okładki magazynów dzięki głównej roli w długo wyczekiwanym drugim sezonie serialu "Detektyw". Ostatnio dał się namówić na zwierzenia o swoich synach, w tym wychowanym wspólnie z Alicją Bachledą-Curuś, Henrym Tadeuszu.
Spacer z Tadeuszem Colin Farrell na spacerze z Henrym Tadeuszem. Colin Farrell wrócił na okładki magazynów dzięki głównej roli w długo wyczekiwanym drugim sezonie serialu "Detektyw". Ostatnio dał się namówić na zwierzenia o swoich synach, w tym wychowanym wspólnie z Alicją Bachledą-Curuś, Henrym Tadeuszu. Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś byli parą przez trzy lata (2008-2011). Owocem tego związku jest czteroletni dziś Henry Tadeusz. Aktorska para dzieli się obowiązkami rodzicielskimi. W zeszłą sobotę paparazzi spotkali gwiazdora "Detektywa" razem z synem na spacerze w Hollywood. Farrell i Henry Tadeusz wybrali się wspólnie do baru ze zdrową żywnością. O trudach "tacierzyństwa" aktor opowiedział parę dni temu w wywiadzie dla telewizji "E": - To trochę przerażające, ale też wspaniałe doświadczenie. Po raz pierwszy w życiu nie jesteś najważniejszą osobą. Po raz pierwszy rozumiesz, co znaczy kochać bezwarunkowo. To wspaniały dar - powiedział. - Uwielbiam swoich chłopców. Spędzanie czasu z nimi to dobra zabawa. Są super "kolesiami". Mam dwóch bardzo uroczych synów, którzy szukają u mnie wsparcia i wskazówek. Ich los jest przeklęty - dodał ze śmiechem. Colin Farrell ma dwójkę synów. Poza czteroletnim Henrym Tadeuszem, wychowuje jeszcze dwunastoletniego Jamesa - owoc związku z Kim Bordenave.

Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś byli parą przez trzy lata (2008-2011). Owocem tego związku jest czteroletni dziś Henry Tadeusz. Aktorska para dzieli się obowiązkami rodzicielskimi. W zeszłą sobotę paparazzi spotkali gwiazdora "Detektywa" razem z synem na spacerze w Hollywood. Farrell i Henry Tadeusz wybrali się wspólnie do baru ze zdrową żywnością.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

O trudach "tacierzyństwa" aktor opowiedział parę dni temu w wywiadzie dla telewizji "E".

To trochę przerażające, ale też wspaniałe doświadczenie. Po raz pierwszy w życiu nie jesteś najważniejszą osobą. Po raz pierwszy rozumiesz, co znaczy kochać bezwarunkowo. To wspaniały dar - powiedział.
Uwielbiam swoich chłopców. Spędzanie czasu z nimi to dobra zabawa. Są super "kolesiami". Mam dwóch bardzo uroczych synów, którzy szukają u mnie wsparcia i wskazówek. Ich los jest przeklęty - dodał ze śmiechem.

Colin Farrell ma dwójkę synów. Poza czteroletnim Henry'm Tadeuszem, wychowuje jeszcze dwunastoletniego Jamesa - owoc związku z Kim Bordenave.

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS