Caitlyn Jenner z rodziną świętuje Dzień Ojca. "Miałam mnóstwo zabawy". Nie dziwimy się, bo najbliżsi sprawili jej kilka niespodzianek

Caitlyn Jenner po raz pierwszy po zmianie płci świętowała Dzień Ojca. Tę okazję celebrowała w gronie najbliższej rodziny, a na swoim Twitterze pochwaliła się radosną, rodzinną fotografią.
Niezwykły Dzień Ojca Caitlyn Jenner z rodziną świętuje Dzień Ojca. Caitlyn Jenner po raz pierwszy po zmianie płci świętowała Dzień Ojca. Na swoim koncie na Twitterze pochwaliła się radosną, rodzinną fotografią. Caitlyn Jenner po raz pierwszy po zmianie płci świętowała Dzień Ojca. Tę okazję celebrowała w gronie najbliższej rodziny, a na swoim koncie na Twitterze pochwaliła się radosną, rodzinną fotografią. Tą spektakularną przemianą żył cały świat. Caitlyn Jenner dziś już nie ukrywa swojej płci. Jej metamorfozę w szczególny sposób wsparli najbliżsi. Z okazji Dnia Ojca, rodzina Kardashian-Jenner-West zafundowała jej nie lada niespodziankę. Zabrali ją na rajd off-roadowy, a zdjęcie prosto z szalonej wycieczki trafiło na twitterowy profil celebrytki. "Wczoraj miałam swój wielki dzień, czyli Dzień Ojca. Mieliśmy mnóstwo zabawy na rajdzie off-roadowym. Tyle miłości i wsparcia! Kocham moją rodzinę!" - podpisała rodzinną fotkę. Burt, Casey, Kim, North, Kanye, Khloe, Kendall, Brandon i Leah wydają się być przeszczęśliwi. Szczególnie Kanye, który wreszcie się uśmiecha. Jednak zachodnie media zachwyciły się czymś jeszcze: "Kochamy strój Caitlyn. Jest taki trendy!" - zauważył "The Dishh". Ale to nie była jedyna niespodzianka, którą zorganizowały dzieci Caitlyn. Jak donosi portal "Hollywood Life", Kanye West przygotował dla niej coś wyjątkowego. Zaśpiewał piosenkę "Isn't she lovely" z repertuaru Stevie Wondera. "Kanye utwór poprzedził wzruszającą dedykacją dla Caitlyn. A piosenkę wykonał we własnej, specjalnie przygotowanej na tę okazję, aranżacji" - informuje poufne źródło amerykańskiego serwisu.

Tą spektakularną przemianą żył cały świat. Caitlyn Jenner dziś już nie ukrywa swojej płci. Jej metamorfozę w szczególny sposób wsparli najbliżsi. Z okazji Dnia Ojca, rodzina Kardashian-Jenner-West zafundowała jej nie lada niespodziankę. Zabrali ją na rajd off-roadowy, a zdjęcie prosto z szalonej wycieczki trafiło na twitterowy profil celebrytki:

Screen z Twitter.comTwitter.com/caitlyn_jenner

Wczoraj miałam swój wielki dzień, czyli Dzień Ojca. Mieliśmy mnóstwo zabawy na rajdzie off-roadowym. Tyle miłości i wsparcia! Kocham moją rodzinę! - podpisała rodzinną fotkę.

Burt, Casey, Kim, North, Kanye, Khloe, Kendall, Brandon i Leah wydają się być przeszczęśliwi. Szczególnie Kanye, który wreszcie się uśmiecha ;) Jednak zachodnie media zachwyciły się czymś jeszcze:

Kochamy outfit Caitlyn. Jest taki trendy! - zauważył "The Dishh".

Ale to nie była jedyna niespodzianka, którą zorganizowały dzieci Caitlyn. Jak donosi portal "Hollywood Life", Kanye West przygotował dla niej coś wyjątkowego. Zaśpiewał piosenkę "Isn't she lovely" z repertuaru Stevie Wondera.

Kanye utwór poprzedził wzruszającą dedykacją dla Caitlyn. A piosenkę wykonał we własnej, specjalnie przygotowanej na tę okazję, aranżacji - informuje poufne źródło amerykańskiego serwisu.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS