Córka Paula Walkera z okazji Dnia Ojca opublikowała w sieci zdjęcie z dzieciństwa. Fani wzruszeni: Nie mogę przestać płakać

Półtora roku temu Paul Walker, amerykański aktor i gwiazda serii "Szybcy i wściekli" zginął w wypadku samochodowym. Jego nastoletnia córka, Meadow, złożyła mu wyjątkowy hołd. Na swoim Instagramie zamieściła fotografię z dzieciństwa i dołączyła do niej życzenia dla ojca.
Fani wzruszeni Córka Paula Walkera z okazji Dnia Ojca opublikowała zdjęcie z dzieciństwa. Półtora roku temu Paul Walker zginął w wypadku samochodowym. Jego nastoletnia córka, Meadow, na Instagramie opublikowała zdjęcie z nim z dzieciństwa. Półtora roku temu Paul Walker, amerykański aktor i gwiazda serii "Szybcy i wściekli" zginął w wypadku samochodowym. Jego nastoletnia córka, Meadow, złożyła mu wyjątkowy hołd. Na swoim Instagramie zamieściła fotografię z dzieciństwa i dołączyła do niej życzenia dla ojca. W Stanach Zjednoczonych Dzień Ojca obchodzony jest w trzecią niedzielę czerwca. Z tej okazji wiele gwiazd publikuje w sieci wspominkowe zdjęcia z ojcami. Ale to jest wyjątkowe. Córka tragicznie zmarłego Paula Walkera zamieściła w sieci wzruszającą fotografię, na której czule obejmuje aktora, a ten całuje ją w policzek: "Szczęśliwego Dnia Ojca" - podpisała zdjęcie. Internauci w ponad 6 tysiącach komentarzy pod zdjęciem, nie tylko "zapalali" wirtualne znicze, ale nie kryli też wzruszenia: "Nie mogę przestać płakać, gdy patrzę na to zdjęcie". "Wszyscy za nim tęsknimy". "Był moim idolem, wzorem do naśladowania. Uwielbiałem go. Fakt, że nie ma go już pośród nas, zasmuca mnie do dziś" - pisali poruszeni fani. Paul Walker zginął w listopadzie 2013 roku. Jego córka miała wtedy 15 lat.

W Stanach Zjednoczonych Dzień Ojca obchodzony jest w trzecią niedzielę czerwca. Z tej okazji wiele gwiazd publikuje w sieci wspominkowe zdjęcia z ojcami. Ale to jest wyjątkowe. Córka tragicznie zmarłego Paula Walkera zamieściła w sieci wzruszającą fotografię, na której czule obejmuje aktora, a ten całuje ją w policzek:

Szczęśliwego Dnia Ojca - podpisała zdjęcie.

Paul Walker z córką MeadowInstagram.com/meadowwalker

Internauci w ponad 6 tysiącach komentarzy pod zdjęciem, nie tylko "zapalali" wirtualne znicze, ale nie kryli też wzruszenia:

Nie mogę przestać płakać, gdy patrzę na to zdjęcie
Wszyscy za nim tęsknimy
Był moim idolem, wzorem do naśladowania. Uwielbiałem go. Fakt, że nie ma go już pośród nas, zasmuca mnie do dziś - pisali poruszeni fani.

Paul Walker zginął w listopadzie 2013 roku. Jego córka miała wtedy 15 lat.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS