Angelina Jolie nie zabiera dzieci na oficjalne wyjścia. Teraz pokazała się z Shiloh. I to na niej skupiła się cała uwaga

Z dziećmi Angelinę Jolie najczęściej zobaczyć możemy na zdjęciach paparazzi. Teraz zabrała swoją dziewięcioletnią córkę w oficjalną podróż.
Shiloh w podróży z mamą Angelina Jolie zazwyczaj nie zabiera dzieci na oficjalne wyjścia. Z dziećmi Angelinę Jolie najczęściej zobaczyć możemy na zdjęciach paparazzi. Teraz zabrała swoją dziewięcioletnią córkę w oficjalną podróż. Z dziećmi Angelinę Jolie najczęściej zobaczyć możemy na zdjęciach paparazzi. Teraz zabrała swoją dziewięcioletnią córkę w oficjalną podróż. Dzieci Pittów najczęściej zobaczyć można na zdjęciach paparazzi. Na oficjalnych imprezach Angelina Jolie z pociechami pokazuje się naprawdę rzadko. Kiedy w marcu cała rodzina (bez Brada) pojawiła się na rozdaniu Nickelodeon Kids' Choice Award, media były naprawdę zaskoczone. Aktorka zrobiła wyjątek, kiedy wybrała się w podróż humanitarną do Turcji w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Uchodźcy. Shiloh towarzyszyła słynnej mamie podczas spotkania z Wysokim Komisarzem Narodów Zjednoczonych do Spraw Uchodźców, Antionio Guterresem. "Angelina Jolie uczy córkę, jak ważnym jest w życiu dawanie czegoś z siebie. To wspaniałe, że zabrała Shiloh w podróż, by opowiedzieć jej o tak ważnych rzeczach" - komentuje portal Toofab.com.

Dzieci Pittów najczęściej zobaczyć można na zdjęciach paparazzi. Na oficjalnych imprezach Angelina Jolie z pociechami pokazuje się naprawdę rzadko. Kiedy w marcu cała rodzina (bez Brada) pojawiła się na rozdaniu Nickelodeon Kids' Choice Award, media były naprawdę zaskoczone. Aktorka zrobiła wyjątek, kiedy wybrała się w podróż humanitarną do Turcji w ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Uchodźcy. Shiloh towarzyszyła słynnej mamie podczas spotkania z Wysokim Komisarzem Narodów Zjednoczonych do Spraw Uchodźców, Antionio Guterresem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Angelina Jolie uczy córkę, jak ważnym jest w życiu dawanie czegoś z siebie. To wspaniałe, że zabrała Shiloh w podróż by opowiedzieć jej o tak ważnych rzeczach - komentuje portal Toofab.com.

Zobacz też:

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Angelina Jolie nie zabiera dzieci na oficjalne wyjścia. Teraz pokazała się z Shiloh. I to na niej skupiła się cała uwaga
Zaloguj się
  • Gość: gość

    Oceniono 3 razy 3

    I co z tego? jej życie, jej sprawa!

  • Gość: bamboo

    Oceniono 10 razy -6

    straszna chlopczyca z jej corki, za 10 lat okaze sie ze mnienia plec na chlopaka...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX