Zosia Ślotała pokazała pokój córki. Śliczny! W komentarzach jednak nie tylko zachwyty. Nie spodobała się... półka

Stylistka mamą zostanie już lada moment. Ostatnie chwile przed porodem wykorzystała na pokazanie internautom, jak będzie wyglądać pokój jej córki.
Stylowy pokoik córki Zosia Ślotała pokazała pokój swojej przyszłej córki. Śliczny! Zofia Ślotała mamą zostanie już lada moment. Ostatnie chwile przed porodem wykorzystała na pokazanie internautom, jak będzie wyglądać pokój jej córki. Zofia Ślotała mamą zostanie już lada moment. Ostatnie chwile przed porodem wykorzystała na pokazanie internautom, jak będzie wyglądać pokój jej córki. Stylistka pokazywała już wcześniej na blogu fragment pokoju, wyznając że do jego urządzenia podeszła bardzo profesjonalnie korzystając z pomocy specjalistek od dekoracji wnętrz i położnej. Teraz przyszła pora na obszerniejszą prezentację rezultatów. Na Babyboomzosi.pl pojawiło się wideo dokumentujące pracę nad pokojem. Zdjęciem dumna mama pochwaliła się też na swoim Instagramie. W komentarzach internauci docenili zmysł estetyczny stylistki, niektórzy w wątpliwość poddali jednak ten praktyczny.

Zofia Ślotała pokazywała już wcześniej na blogu fragment pokoju wyznając, że do jego urządzenia podeszła bardzo profesjonalnie korzystając z pomocy specjalistek od dekoracji wnętrz i położnej. Teraz przyszła pora na obszerniejszą prezentację rezultatów. Na Babyboomzosi.pl pojawiło się wideo dokumentujące pracę nad pokojem. Zdjęciem dumna mama pochwaliła się też na swoim Instagramie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W komentarzach internauci docenili zmysł estetyczny stylistki, niektórzy w wątpliwość poddali jednak ten praktyczny.

Jak uroczo!
Cudo pokoik.
Półka nad przewijakiem trochę zastanawia - komentowali internauci.

A jak Wam podoba się pokój córki Ślotały?

Zobacz też:

Zofia Ślotała o ciąży: Czuję się dobrze, to pozwala mi dalej pracować. A komentarze na blogu...

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS