Małgorzata Rozenek na komunii syna w kusej kreacji. Ostra ocena... tygodnika katolickiego: Zabrakło wyczucia

Perfekcyjna Pani Domu na kościelnej uroczystości pokazała się w krótkiej czerwonej sukience bez ramion. Zdaniem katolickiego tygodnika "Dobry Tydzień", był to strój nieodpowiedni do okazji.

Małgorzata Rozenek w ostatnim czasie nie stroni od kusych kreacji śmiało odsłaniających jej wdzięki. Do tej pory budziło to niepokój modowych ekspertów, teraz sprawa jest nieco "poważniejsza". Gwiazda telewizji na komunię syna wybrała krótką czerwoną sukienkę i czarne sandały na wysokiej szpilce. Taki wybór nie spodobał się katolickiemu tygodnikowi "Dobry Tydzień", zdaniem którego Rozenek ubrała się niestosownie do okazji.

Zabrakło nieco wyczucia. Wyjątkowo krótka sukienka Perfekcyjnej Pani Domu przeszkadzała w skupieniu uczestnikom na uroczystości - ocenił tygodnik.

"Dobry Tydzień" dla kontrastu przywołuje wcześniejszą wypowiedź Rozenek z okresu przygotowań do uroczystości.

Jest to bardzo skromna, rodzinna uroczystość. Wszystkie dzieci idą w albach, jest naprawdę skupienie na duchowej stronie tego święta - mówiła w rozmowie z portalem "Jastrząb Post".

Też uważacie, że kreacja była nieodpowiednia?

13.12.2014 Lódź , Manufaktura . Małgorzata Rozenek promuje produkty Sidolux w konkursie Idealnie lśniący dom na Święta MAGORZATA KUJAWKA/ Agencja Gazeta

Zobacz też:

"Radosław, chodź idziemy do domu!". I poszli. Stoły się przewracały, a fotoreporterzy oszaleli

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS