Aleksandra Szwed w obszernym płaszczu. Gdy go ściągnęła... WOW! Na taką kreację nie zdecydowałoby się wiele młodych mam

Aktorka pięć miesięcy temu urodziła dziecko. Dziś olśniewa na ściankach nienaganną sylwetką.
Aleksandra Szwed wróciła do formy Aktorka pięć miesięcy temu urodziła dziecko. Dziś olśniewa na ściankach nienaganną sylwetką Aleksandra Szwed już miesiąc po porodzie pokazywała na Facebooku płaski brzuch, udowadniając, że młoda mama może wyglądać rewelacyjnie. Sukienka, którą zdecydowała się założyć na poniedziałkową imprezę "Playboya", była dla nas pewnym zaskoczeniem... Nie każda młoda mama zdecydowałaby się na tak opinający fason z wycięciami w talii. Dopasowana kreacja mogła uwypuklić każdą niedoskonałość sylwetki, jednak Szwed zupełnie nie musi się o tym martwić. Wyglądała rewelacyjnie! A jak Wam się podoba?

Aleksandra Szwed już miesiąc po porodzie pokazywała na Facebooku płaski brzuch i to, że rewelacyjnie wygląda, teraz raczej nie może dziwić. Sukienka, którą zdecydowała się założyć na imprezę Samochód roku "Playboya", jest jednak lekkim zaskoczeniem. Nie każda młoda mama zdecydowałaby się na tak opinający fason z wycięciami w talii.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

Taka kreacja mogła uwypuklić każdą niedoskonałość sylwetki, ale Szwed zupełnie nie musi się o to martwić. Wyglądała rewelacyjnie! A jak Wam się podoba?

Zobacz, kto jeszcze pojawił się na gali:

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS