Joanna Jabłczyńska zachwyciła. Kreacja w stylu Audrey Hepburn. Jedno słowo: GENIALNIE

Odsłonione ramiona, delikatne kolory, podkreślone piersi i talia. To nie opis jednej z kreacji Audrey Hepburn, lecz poniedziałkowej sukni Joanny Jabłczyńskiej. Wyglądała świetnie.
Joanna Jabłczyńska jak Audrey Hepburn Odsłonięte ramiona, delikatne kolory, podkreślone piersi i talia. Gwiazda wyglądała świetnie Joanna Jabłbyczyńska pojawiła się w poniedziałkowy wieczór na imprezie "Playboya". Jeżeli organizatorem wydarzenia jest najsłynniejszy na świecie magazyn z półki tzw. pism dla panów, to wręcz wypada założyć seksowną kreację. Można oczywiście postawić na seksapil mniej dosłowny. Na taką interpretację słowa "seksbomba" zdecydowała się Jabłczyńska. Szara sukienka ze zwiewnego materiału wspaniale wpisała się w klimat letniej nocy oraz idealnie podkreślała delikatną urodę gwiazdy. Choć brakowało głębokiego dekoltu, to jednak nie można odmówić aktorce zmysłowości w eleganckim stylu, który nam od razu przywiódł na myśl szyk Audrey Hepburn. Podoba Wam się?

Samochód roku "Playboya" - jeżeli organizatorem imprezy jest najsłynniejszy na świecie magazyn z półki tzw. "pism dla panów", to wręcz wypada na ten wieczór założyć kreację niebywale seksowną. Można jednak postawić na seksapil mniej dosłowny. Na taką interpretację słowa "seksbomba" zdecydowała się Joanna Jabłczyńska.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Szara sukienka ze zwiewnego materiału wspaniale wpisała się w klimat letniej nocy oraz idealnie pasowała do delikatnej urody Jabłczyńskiej. Choć kreacja nie była mocno wydekoltowana, ani też bardzo kusa, to jednak nie można odmówić aktorce zmysłowości, ale takiej w eleganckim stylu, który nam od razu przywiódł na myśl szyk Audrey Hepburn.

Podoba Wam się?

Zobacz, kto jeszcze pojawił się na gali:

 

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Czy podoba Ci się kreacja Joanny Jabłczyńskiej?