Magda Mołek do Herbuś: Narodziła się nowa Edyta. Ta odpowiada. Zaskakująco. Coś jednak odciągało uwagę od ich rozmowy

Edyta Herbuś opowiada o swojej przemianie, a my patrzymy tylko na jej świetną stylizację. Przepraszamy, ale wygląda tak dobrze, że aż trudno nam się skupić ;-)

Edyta Herbuś pojawiła się ostatnio w studiu "DD TVN", gdzie opowiedziała o swojej przemianie. Dziś nie boi się mówić o tym, że chce być profesjonalną aktorką, nie zrażają jej negatywne komentarze. Jej pierwsza duża rola w spektaklu "Diwa" została entuzjastycznie przyjęta przez widzów i krytyków. Przemianę Herbuś zauważyła także Magda Mołek. Tancerka wytłumaczyła, że był to proces, a nie (jak sugerowała prowadząca) "narodziła się na nowo".

Ja nie wiem, czy to tak do końca jest, że ja "się narodziłam". To raczej rodzaj przemiany. (...) Ja to postrzegam trochę inaczej - jako taki naturalny proces rozwoju i odwagę, żeby mówić, kim jesteśmy naprawdę. Wbrew temu, czego inni od nas oczekują.

Uwagę od rozmowy coś jednak odciągało. Widzicie buty tancerki? Czerwone sandałki na szpilce z frędzlami skradły całą naszą uwagę (i serca). Chcemy takie same! Trzeba przyznać, że Herbuś mimo klasycznej, grzecznej stylizacji wyglądała fenomenalnie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA  >>

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS