Kinga Rusin z córką na wakacjach. Internauci zachwyceni. "Seksapil, zmysłowość, harmonia. To wszystko czytam z tego zdjęcia"

Kinga Rusin razem z córką wybrała się do Grecji. Na szczęście tego, co dzieje się na wyspach nie zachowują tylko dla siebie.
Kinga Rusin z córką na wakacjach Internauci zachwyceni. "Seksapil, zmysłowość, harmonia" Kinga Rusin razem z córką wybrała się do Grecji. Dziennikarka wypoczywa na wyspie Rodos razem z córką Polę. Obie panie relaksują się na plaży, próbują swoich sił w kitesurfingu i upamiętniają piękne chwile na zdjęciach, które pokazują na Instagramie. Internauci są oczywiście pod wrażeniem. Jest pani dla mnie wzorem kobiety. Siła, moc, urok dziecka i wrażliwość, seksapil i harmonia. To wszystko widzę na tych zdjęciach - zachwycała się jedna z fanek. Ta fotka rozkłada na łopatki - dodała inna użytkowniczka Instagrama.

Dziennikarka wypoczywa na Rodos, gdzie zabrała ze sobą córkę, Polę. Obie relaksują się w promieniach greckiego słońca, próbują swoich sił na kitesurfingu i upamiętniają piękne chwile na zdjęciach. A fotografie pokazują fanom i znajomym na Instagramie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Internauci są oczywiście pod wrażeniem. Zwłaszcza zdjęcie, na którym Kinga Rusin rozciąga się na balkonie spotkało się z zachwytem fanów:

Jest pani dla mnie wzorem kobiety. Siła, moc, urok dziecka i wrażliwość, seksapil i harmonia. To wszystko czytam z tego zdjęcia - komentowali.
To zdjęcie rozkłada na łopatki - dodała inna użytkowniczka Instagrama.

Na Was też robią wrażenie?

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS