Justin Timberlake i jego "najsłodsze zdjęcie świata". Pokazał 2-miesięcznego syna

Justin Timberlake tatą jest od ponad 2 miesięcy i nie ukrywa, że syn to jego oczko w głowie. W niedzielę piosenkarz obchodził swój pierwszy Dzień Ojca.
Justin Timberlake i "najsłodsze zdjęcie świata" Gwiazdor pokazał dwumiesięcznego syna Justin Timberlake i Jessica Biel są małżeństwem od prawie trzech lat. Ich pierwsze dziecko przyszło na świat w kwietniu tego roku. Para stara się nie pokazywać syna publicznie. Do tej pory na Instagramie pojawiło się tylko jedno zdjęcie małego Silasa w objęciach mamy. Teraz Justin pochwalił się kolejną rozczulającą fotką na swoim profilu. Szczęśliwego Dnia Ojca dla wszystkich tatusiów od najnowszego członka Tatusiowego Bractwa! - napisał gwiazdor pod zdjęciem. Fotka ma szansę pobić nowy rekord Instagrama, w niecałą dobę polubiono je już prawie milion razy! Fani wokalisty z oczywistym zachwytem komentowali zdjęcie Justina. To najsłodsze zdjęcie świata! - zachwycała się jedna z internautek.

Justin Timberlake i Jessica Biel są małżeństwem od prawie 3 lat. Ich pierwsze dziecko przyszło na świat w kwietniu tego roku. Para stara się nie pokazywać syna publicznie. Do tej pory zrobiła to raz, publikując na Instagramie zdjęcie małego Silasa w objęciach Jessiki. Teraz Justin pochwalił się rozczulającą fotką na swoim profilu:

Justin Timberlake z synem, SilasemInstagram.com/justintimberlake

Szczęśliwego Dnia Ojca dla wszystkich tatusiów od najnowszego członka Tatusiowego Bractwa! - głosi zabawny podpis.

Zdjęcie ma szansę pobić nowy rekord Instagrama, w niecałą dobę polubiono je już prawie milion razy! Fanki (i fani) wokalisty z oczywistym zachwytem komentują świeżo upieczonego tatę:

To najsłodsze zdjęcie świata!
To jest najlepszy klub, do jakiego kiedykolwiek mogłeś dołączyć
Jesteś naprawdę gorącym tatuśkiem!

Jak widać, także śpiochy Silasa zostały idealnie dopasowane do okazji ;)

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS