Matthew Perry pozował na ściance, ale coś poszło nie tak. I to mocno. "To musiało boleć"

Aktor pojawił się na gali, by odebrać nagrodę za swoje osiągnięcia w działalności charytatywnej. Media bardziej zainteresowały się tym, czego dokonał na wakacjach.
Perry przesadził z opalaniem Matthew Perry pozował na ściance, ale coś poszło nie tak. Matthew Perry pojawił się na gali Phoenix Rising Award w Beverly Hills, by odebrać nagrodę za swoje osiągnięcia w działalności charytatywnej. Matthew Perry pojawił się na gali Phoenix Rising Award w Beverly Hills, by odebrać nagrodę za swoje osiągnięcia w działalności charytatywnej. Media bardziej zainteresowały się tym, czego dokonał na wakacjach. Aktor pojawił się kilka dni temu na gali, gdzie odebrał specjalną nagrodę na działalność na rzecz pomocy osobom, które tak jak on w przeszłości, walczą z uzależnieniami. Statuetkę odebrał z rąk koleżanki z planu kultowego serialu "Przyjaciele", Lisy Kudrow. Wszystko zeszło jednak na dalszy plan, w obliczu bardzo mocnej opalenizny gwiazdora. "To nie dobra praca sprawiła, że aktor znalazł się w centrum uwagi na gali, a jego oparzenie słoneczne. To musiało boleć! Blada cera Kudrow, z którą pozował, tylko podkreślała jego mocną opaleniznę" - skomentował "Daily Mail".

Matthew Perry pojawił się kilka dni temu na gali Phoenix Rising Award w Beverly Hills, gdzie odebrał specjalną nagrodę na działalność na rzecz pomocy osobom, które tak jak on w przeszłości, walczą z uzależnieniami. Statuetkę odebrał z rąk koleżanki z planu kultowego serialu "Przyjaciele", Lisy Kudrow. Wszystko zeszło jednak na dalszy plan, w obliczu bardzo mocnej opalenizny gwiazdora.

To nie dobra praca sprawiła, że aktor znalazł się w centrum uwagi na gali, a jego oparzenie słoneczne. To musiało boleć! Blada cera Kudrow, z którą pozował, tylko podkreślała jego mocną opaleniznę - skomentował "Daily Mail".
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

To musiały być bardzo udane wakacje ;)

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS