Żona Aleka Baldwina w bieliźnie 2 DNI po porodzie. "Ze szpitalnej łazienki". Zachwyt mediów: Wysyła wspaniałą wiadomość

Show-biznesowe mamy do formy sprzed porodu wracają w błyskawicznym tempie, często chwaląc się efektem na portalach społecznościowych. Hilaria Baldwin chyba pobiła własnie jakiś rekord.

Żona Aleka Baldwina w zeszłą środę urodziła swoje drugie dziecko. 31-letnia instruktorka jogi nie zwlekała długo z powrotem do instagramowej aktywności. Fanom zdjęcie po porodzie pokazała dwa dni po fakcie! Co więcej, pozowała w samej bieliźnie.

Hilaria wyznała, że dokumentowanie tego, jak ciało zmienia się w trakcie i po ciąży, miała w planie od dawna. Internautom wytłumaczyła swoje intencje.

Planowałam robienie poporodowych zdjęć brzucha, ale nie byłam pewna, czy wystarczy mi odwagi, żeby to faktycznie robić. Mam nadzieję, że rozumiecie mój zamiar. Uważam, że ważnym jej akceptować i kochać swoje ciało, po takiej bitwie, jaką jej sprowadzenie na świat nowego życia. Głęboki wdech, oto jest... zdjęcie prosto z mojej wspaniałej szpitalnej łazienki - napisała pod zdjęciem.

Akcja Hilarii spotkała się z bardzo entuzjastyczną reakcją fanów, chwalących jej odwagę i komplementujących po-ciążowe ciało. Zachwyciły się również media.

Hilaria to sexy mamuśka. Jesteśmy zdumieni tym, jak świetnie wygląda. Wysyła wspaniałą wiadomość innym dumnym mamom. Nie powinny wstydzić się swojego ciało, ani tracić pewności siebie - zrobiły właśnie coś niesamowitego i pięknego - komentuje portal Hollywoodlife.com.

To nie pierwszy raz, kiedy zdjęcia wrzucane przez  Hilarię Baldwin budzą zainteresowanie mediów. Instruktorka jogi prezentuje na nim często ekwilibrystyczne pozy w niestandardowych miejscach typu kuchnia czy łazienka. Nie ona pierwsza budzi też kontrowersje wrzucając do sieci po-ciążowe zdjęcia w tak krótkim od porodu czasie. W ostatnich miesiącach media szeroko komentowały chociażby zdjęcia w bikini słynnej już "modelki z sześciopakiem".

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS