Kylie Jenner w sukience z OGROMNYM dekoltem. "Jej piersi wyglądają na większe". Odpowiedź pojawiła się na Snapchacie. Mocna

Dotychczas celebrytka musiała "tłumaczyć się" z większych ust, teraz mediom i fanom podejrzany wydał się jej obfitszy niż zwykle biust.

Kylie Jenner, po miesiącach spekulacji, wreszcie przyznała, że poddała się zabiegowi powiększenia ust. Wszystko wskazuje na to, że teraz ten sam los spotka jej piersi. Na otwarciu nowej restauracji sieci Sugar Factory w Miami, celebrytka założyła odważną kreację z transparentnego materiału, w której dekolt sięgał prawie do pępka.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Trzeba przyznać, że biust nastolatki prezentował się w tej kreacji spektakularnie - zdaniem niektórych, trochę za bardzo.

Nie ma wątpliwości, że biust Kylie wyglądał w piątek trochę inaczej. Ogromny dekolt sprawił, że trudno było nie dostrzec, że wyglądają na większe niż, kiedy ostatni raz je widzieliśmy - ocenił portal Cambio.com.

Celna riposta pojawiła się na Snapchacie, prowadzonym przez jej fanów.

Jeśli ktokolwiek myśli, że zrobiłam sobie implanty...Mam tutaj mnóstwo taśmy klejącej - mówi w filmiku, w którym odsłania dekolt i pokazuje, jak udało się jej osiągnąć taki efekt.

Nie wszyscy fani dali się przekonać zapewnieniom nastolatki, komentując złośliwie, że tej taśmy muszą być ogromne ilości. Nam wydaje się, że pod uwagę trzeba też wziąć kilka dodatkowych kilogramów, jakie Kylie ostatnio złapała. Dla porównania, przypominamy jej zdjęcia w bikini sprzed miesiąca. Widać różnicę?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS