Doda w piśmie dla gejów o związku z kobietą: To mi odpowiadało. Potem coś nieprzewidzianego

Szczęśliwa w związku z Emilem Haidarem, opowiedziała o tym, jak przed laty związana była z kobietą.
Doda o związku z kobietą "To mi bardzo odpowiadało". Szczęśliwa w związku z Emilem Haidarem, Doda w piśmie dla gejów "Pride" opowiedziała o tym, jak przed laty związana była z kobietą. Szczęśliwa w związku z Emilem Haidarem, Doda opowiedziała o tym, jak przed laty związana była z kobietą. Dawne czasy. Mimo to Doda zdecydowała się opowiedzieć o nich w "Pride", piśmie skierowanym do gejów: "W wieku 13 lat związałam się z dziewczyną. Ale w ogóle nie było to dla mnie żadne zdziwienie ani szok. Moja dziewczyna z kolei miała długie włosy, ale też czarny pas taekwondo, więc nikt do nas nie podchodził. Tak jak wspominałam, heteryckie gry w butelkę mnie po prostu obrzydzały. Uciekałam więc w inne środowiska, które nie wymagały ode mnie bycia nabuzowaną hormonami nastolatką, która rzuca się na kolegów z klasy. Mogłam spokojnie dojrzewać w swoim tempie i ewentualnie pocałować się z koleżanką. To bardzo mi odpowiadało, nie przyspieszało nienaturalnie mojego dojrzewania i nie spychało mnie w jakieś patologie. Niektóre koleżanki tak się rozpędziły w swojej seksualności, że skończyły bez macic, bo HPV szalało po szkolnych korytarzach, a one skakały na tylu kolanach, że zostały z dziurą w brzuchu". Brzmi ciekawie. Kto wie, jak rozwinęłaby się ta sytuacja, gdyby do akcji nie wkroczyła matka piosenkarki. Zabawiła się w swatkę i umówiła późniejszą gwiazdę na spotkanie z chłopakiem. Konsekwencje okazały się jednak dość nieoczekiwane: "Prawdziwego chłopaka miałam jakiś czas później i to tylko dlatego, że mama mnie zmusiła, bo już miała obawy. Powiedziała, że ma pięknego chłopca, który ćwiczy z tatą na siłowni. Zgodziłam się, chociaż wiesz, jestem w długoletnim związku z dziewczyną, tu już są jakieś zaręczyny, mama nic nie wie, wyrzucają nas z kolejnego mieszkania za jakieś dziwne akcje z tą moją dziewczyną... Ale poszłam na tę siłownię. Oczywiście ten chłopak w ogóle mi się nie spodobał, ale za to pojawił się jego kolega i to w nim się zakochałam" - opowiadała.

Dawne czasy. Mimo to Doda zdecydowała się opowiedzieć o nich w "Pride", piśmie skierowanym do gejów.

W wieku 13 lat związałam się z dziewczyną. Ale w ogóle nie było to dla mnie żadne zdziwienie ani szok. Moja dziewczyna z kolei miała długie włosy, ale też czarny pas taekwondo, więc nikt do nas nie podchodził. Tak jak wspominałam, heteryckie gry w butelkę mnie po prostu obrzydzały. Uciekałam więc w inne środowiska, które nie wymagały ode mnie bycia nabuzowaną hormonami nastolatką, która rzuca się na kolegów z klasy. Mogłam spokojnie dojrzewać w swoim tempie i ewentualnie pocałować się z koleżanką. To bardzo mi odpowiadało, nie przyspieszało nienaturalnie mojego dojrzewania i nie spychało mnie w jakieś patologie. Niektóre koleżanki tak się rozpędziły w swojej seksualności, że skończyły bez macic, bo HPV szalało po szkolnych korytarzach, a one skakały na tylu kolanach, że zostały z dziurą w brzuchu.

Brzmi ciekawie. Kto wie, jak rozwinęłaby się ta sytuacja, gdyby do akcji nie wkroczyła matka piosenkarki. Zabawiła się w swatkę i umówiła późniejszą gwiazdę na spotkanie z chłopakiem. Konsekwencje okazały się jednak dość nieoczekiwane.

Prawdziwego chłopaka miałam jakiś czas później i to tylko dlatego, że mama mnie zmusiła, bo już miała obawy. Powiedziała, że ma pięknego chłopca, który ćwiczy z tatą na siłowni. Zgodziłam się, chociaż wiesz, jestem w długoletnim związku z dziewczyną, tu już są jakieś zaręczyny, mama nic nie wie, wyrzucają nas z kolejnego mieszkania za jakieś dziwne akcje z tą moją dziewczyną... Ale poszłam na tę siłownię. Oczywiście ten chłopak w ogóle mi się nie spodobał, ale za to pojawił się jego kolega i to w nim się zakochałam.

Tak to bywa: podobają nam się często nie ci, którzy mają nam się podobać, a życie dopisuje własne zakończenia.

DodaPride

alex

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS