Syn Madonny na kolacji z ojcem. To naprawdę ich dziecko?! Ma 14 lat i prezentuje się BARDZO oryginalnie

Najbardziej "znanym" dzieckiem Madonny jest jej piękna córka, Lourdes. Ale kiedy piosenkarka rozstała się z jej ojcem, związała się z Guyem Ritchie, z którym doczekała się syna. Minęło 14 lat, a Rocco jest już całkiem dużym chłopcem.
Nie uwierzycie, że to syn Madonny Minęło 14 lat, a Rocco jest już całkiem dużym chłopcem Najbardziej "znanym" dzieckiem Madonny jest jej piękna córka, Lourdes. Ale kiedy piosenkarka rozstała się z jej ojcem, związała się z Guyem Ritchie, z którym doczekała się syna. Minęło 14 lat, a Rocco jest już całkiem dużym chłopcem. Rocco Ritchie najwyraźniej odziedziczył po mamie zamiłowanie do stylu lat 80. Jeansy, koszula, fryzura.... Wszystko, co miał na sobie podczas wyjścia z ojcem, wyglądało jak żywcem przeniesione z tamtych czasów. I nie jesteśmy wcale pewni, czy ten styl mu służy. Rocco to niewątpliwie przystojny, młody chłopak, ale z takimi włosami naprawdę NIKT nie wyglądałby dobrze. Po cichu liczymy, że ta fascynacja szybko minie i Rocco nieco zmieni styl. Niby ładnemu ładnie we wszystkim, ale lepiej nie rzucać wyzwania temu powiedzeniu. Bo może skończyć się to właśnie tak.

Rocco Ritchie najwyraźniej odziedziczył po mamie zamiłowanie do stylu lat 80. Jeansy, koszula, fryzura.... Wszystko co miał na sobie podczas wyjścia z ojcem wyglądało jak żywcem przeniesione z tamtych czasów. I nie jesteśmy wcale pewni, czy ten styl mu służy. Rocco to niewątpliwie przystojny, młody chłopak, ale z takimi włosami naprawdę NIKT nie wyglądałby dobrze.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Po cichu liczymy, że ta fascynacja szybko minie i Rocco nieco zmieni styl. Niby ładnemu ładnie we wszystkim, ale lepiej nie rzucać wyzwania temu powiedzeniu. Bo może skończyć się to właśnie tak.

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (21)
Syn Madonny na kolacji z ojcem. To naprawdę ich dziecko?! Ma 14 lat i prezentuje się BARDZO oryginalnie
Zaloguj się
 • Gość: minky

  Oceniono 135 razy 129

  dajcie spokój - nikt w tym wieku nie wygląda dobrze. czasy gimbazy to najbrzydszy okres dla człowieka. hormony szaleją, ciało już nie dziecka, ale jeszcze do fazy dojrzałej też daleko... wyrobi się chłopak jeszcze:-)

 • Gość: ll

  Oceniono 44 razy 40

  Co w nim oryginalnego? Jak wyglądała młodzież utożsamiająca się z rockiem w latach 80? Dziś jest tak samo, młodzież ma różne pomysły na siebie jedni zapuszczają włosy, inni golą się na łyso, ktoś utożsamia się z rockiem inni to hipsterzy itd Dzieciak jak dzieciak jakby się obciął wyglądałby zwyczajnie brzydki nie jest piękny też nie normalny chłopak. A syn Beckhamów ładny jest? Tylko nazwisko sprawiło że debiutował jako model - dziesiątki przystojniejszych jest w każdej polskiej szkole tylko nie nazywają się Beckham.

 • Bla Bla Bla Bla

  Oceniono 28 razy 24

  Madonna z synem pokazuje się rzadko? Hmm... Na 88 koncertach mamy tańczył, a u taty w filmie jakoś jeszcze nie wystąpił...

 • leszlo

  Oceniono 19 razy 17

  Mając miliony za fakt urodzenia się, to może gość i w worku chodzić i tak ma resztę świata w dupie.

 • Gość: xxx

  Oceniono 27 razy 9

  Ładny chopak z niego i niech nie zmienia stylu bo styl lat osiemdziesiątych jest cudowny. Długie włosy u chłopaków i te sprawy... ;) Uwielbiam! <3

 • ja01

  Oceniono 9 razy 5

  Tarzan :-)

 • Gość: Una

  Oceniono 5 razy 3

  Jakby sie urwal z lat 90-tych :D

 • Gość: muuuuu

  0

  Wygląda lepiej niż jak był dzieciakiem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX