Katarzyna Sokołowska nie boi się ryzykownych stylizacji. Sukienka w paski do takich butów? To nie mogło się udać. A jednak!

Jurorka "Top Model" wie, jak podkreślić atuty sylwetki i wyglądać przy tym oryginalnie i stylowo. Tym razem fantazja poniosła ją wyjątkowo. I bardzo dobrze!

Jurorka pojawiła się w czwartek na Stadionie Narodowym, by razem z resztą jurorów wybrać kolejnych kandydatów na "Top Model". Największą gwiazdą castingu, tuż obok Joanny Krupy, była jednak ona. Sokołowska słynie z niesamowicie zgrabnych nóg, tym razem postarała się, by zwrócić uwagę również na inne atuty sylwetki. Opinająca sukienka w paski wywiązała się z tego zadania idealnie. Trudno było przeoczyć odważny wybór butów. Do tak wzorzystej kreacji, można by się spodziewać raczej czegoś bardziej stonowanego. Reżyserka pokazów miała inną koncepcję - założyła szpilki w zielone plamki.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

Idealnym dopełnieniem "looku" były duże okulary przeciwsłoneczne. Naszym zdaniem to jedna z lepszych stylizacji Sokołowskiej w ostatnim czasie. A jak Wam się podoba?

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS