Gosia Andrzejewicz w szpilkach wybiera wózek dla dziecka. Ciążowy brzuch jest już bardzo widoczny

O tym, że wokalistka spodziewa się pierwszego dziecka, dowiedzieliśmy się z jej profilu na FB. Teraz, z pokaźnym już brzuchem, wybrała się na zakupy do sklepu dziecięcego.
Dziecko coraz bliżej Gosia Andrzejewicz w szpilkach wybiera wózek dla dziecka. O tym, że Gosia Andrzejewicz spodziewa się pierwszego dziecka, dowiedzieliśmy się z jej profilu na FB. Teraz, z pokaźnym już brzuchem, wybrała się na zakupy. O tym, że Gosia Andrzejewicz spodziewa się pierwszego dziecka, dowiedzieliśmy się z jej profilu na FB. Teraz, z pokaźnym już brzuchem, wybrała się na zakupy do sklepu dziecięcego. Miesiąc temu wokalistka zdradziła długo ukrywaną informację o płci dziecka. Spodziewa się syna. Przyszła mama, w mocno już zaawansowanej ciąży, wybrała się do jednego z katowickich sklepów z wózkami. Piosenkarkę sfotografowano, gdy spacerowała po sklepie w bardzo obcisłej, czerwonej sukience oraz w beżowych kozakach na wysokich obcasach. Ten ostatni element stylizacji od razu zaczęli komentować fani na facebookowym profilu wokalistki. Gosia zapewniała, że póki co "lepiej się czuje w szpilkach".

Miesiąc temu Gosia Andrzejewicz zdradziła długo ukrywaną informację o płci dziecka. Spodziewa się syna. Przyszła mama, w mocno już zaawansowanej ciąży, wybrała się do jednego z katowickich sklepów z wózkami.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Piosenkarkę sfotografowano, gdy spacerowała po sklepie w bardzo obcisłej, czerwonej sukience oraz w beżowych kozakach na wysokich obcasach. Ten ostatni element stylizacji od razu zaczęli komentować fani na facebookowym profilu wokalistki. Gosia zapewniała, że póki co "lepiej się czuje w szpilkach":

Screen z Facebook.comFacebook.com/gosiaofficial

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS