Charlize Theron i Sean Penn rozstali się? Amerykańskie media nie mają wątpliwości. "Miłość się skończyła"

Jeszcze miesiąc temu Theron nazywała Penna "miłością swojego życia". Teraz, jak donoszą zagraniczne media, aktorka zerwała zaręczyny i zakończyła półtoraroczny związek.
Superpara się rozstała? Charlize Theron i Sean Penn się rozstali? Jeszcze miesiąc temu Charlize Theron nazywała Seana Penna "miłością swojego życia". Teraz ponoć aktorka zerwała zaręczyny i zakończyła ich związek. Jeszcze miesiąc temu Charlize Theron nazywała Seana Penna "miłością swojego życia". Teraz, jak donoszą zagraniczne media, aktorka zerwała zaręczyny i zakończyła półtoraroczny związek. Charlize Theron i Sean Penn zaczęli spotykać się pod koniec 2013 roku (wcześniej przez lata się przyjaźnili). W grudniu zeszłego roku miało dojść do sekretnych zaręczyn w Paryżu. Nic nie wskazywało na to, że nad związkiem zbierają się czarne chmury. Miesiąc temu pozowali razem na czerwonym dywanie w Cannes, a na okładce czerwcowego numeru brytyjskiego "Elle", aktorka ogłosiła, że Penn jest "miłością jej życia". Jak donosi magazyn "US Weekly", para rozstała się i to z inicjatywy Theron właśnie. "Smutne wieści. Sean Penn i Charlize Theron rozstali się, co potwierdzają nasze liczne źródła. Według nich, miłość już się skończyła, a zaręczyny zerwać postanowiła aktorka" - donosi magazyn. Źródła nie podają, co mogło być bezpośrednią przyczyną rozstania, ale wskazówek można szukać we wspomnianym wywiadzie dla "Elle". Theron, poza wyznaniem miłości Pennowi, stwierdziła w nim, że trudno jej pogodzić życie prywatne z zawodowym, z czym musiała się zmierzyć, kiedy para zaczęła pracować razem na planie filmu "The Last Face" (Penn jest jego reżyserem). "Czułam, że moja praca zaczęła mieszać się z życiem prywatnym i to było bardzo trudne. Były momenty, kiedy byliśmy dla siebie nawzajem nie w porządku. Ale to sprawiło, że zdałam sobie sprawę, że nieważne, jak skomplikowanymi robią się sprawy, związek jest zawsze priorytetem" - mówiła parę tygodni temu. Jak dotąd doniesienia prasy nie zostały skomentowane przez żadną ze stron.

Charlize Theron i Sean Penn zaczęli spotykać się pod koniec 2013 roku (wcześniej przez lata się przyjaźnili). W grudniu zeszłego roku miało dojść do sekretnych zaręczyn w Paryżu. Nic nie wskazywało na to, że nad związkiem zbierają się czarne chmury. Miesiąc temu pozowali razem na czerwonym dywanie w Cannes, a na okładce czerwcowego numeru brytyjskiego "Elle", aktorka ogłosiła, że Penn jest "miłością jej życia". Jak donosi magazyn "US Weekly", para rozstała się i to z inicjatywy Theron właśnie.

Smutne wieści. Sean Penn i Charlize Theron rozstali się, co potwierdzają nasze liczne źródła. Według nich, miłość już się skończyła, a zaręczyny zerwać postanowiła aktorka - donosi magazyn.

Źródła nie podają, co mogło być bezpośrednią przyczyną rozstania, ale wskazówek można szukać we wspomnianym wywiadzie dla "Elle". Theron, poza wyznaniem miłości Pennowi, stwierdziła w nim, że trudno jej pogodzić życie prywatne z zawodowym, z czym musiała się zmierzyć, kiedy para zaczęła pracować razem na planie filmu "The Last Face" (Penn jest jego reżyserem).

Czułam, że moja praca zaczęła mieszać się z życiem prywatnym i to było bardzo trudne. Były momenty, kiedy byliśmy dla siebie nawzajem nie w porządku. Ale to sprawiło, że zdałam sobie sprawę, że nieważne, jak skomplikowanymi robią się sprawy, związek jest zawsze priorytetem - mówiła parę tygodni temu.

Charlize Theron

Elle UK

Jak dotąd doniesienia prasy nie zostały skomentowane przez żadną ze stron.

harlize Theron króluje w Cannes. "Posągowa", "zachwycająca", "istne szaleństwo!". A Penn? Robi dokładnie to, co trzeba

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS