Michelle Obama z córkami w Londynie. Kreacji miała wiele, ale jedną przerabiano specjalnie dla niej. Pomysł okazał się świetny

Michelle Obama razem z Sashą i Malią wybrały się do Wielkiej Brytanii. Wizyta ma oficjalny charakter, dlatego ich kreacje muszą spełniać pewne wymogi. Ale wcale nie są nudne.

Wizyta pierwszej damy i "pierwszych córek" odbywa się ramach kampanii promującej edukację dziewcząt. Michelle Obama spędziła w Londynie dwa pracowite dni, w czasie których odwiedziła żeńską szkołę, spotkała się z premierem Cameronem i samym księciem Harrym.

Oczywiście uwagę (zwłaszcza pań) zwraca także garderoba żony Baracka Obamy i jego pięknych córek. I tu jak zwykle nie można przyczepić się do niczego. Na lotnisku Michelle zaprezentowała się w pięknej, błękitno-żółtej kreacji z koronkowym dołem. Projekt Thorntona Bregazzi został zmieniony specjalnie dla pierwszej damy - na jej życzenie doszyto rękawy. Sasha i Malia wybrały krótkie sukienki, które pasowały do stylu, na jaki postawiła ich mama. A potem? Było jeszcze lepiej!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

O ile Michelle Obama opanowała styl pierwszej damy do perfekcji, Natasha i Malia już raz znalazły się w ogniu krytyki - media i internauci zarzucały im, że podczas wystąpienia ojca pojawiły się w zbyt swobodnych strojach, a do tego miały "znudzone" miny. Dziewczyny najwyraźniej nie przejmują się opiniami malkontentów.

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS