Anita Lipnicka i John Porter rozstali się. "To była piękna podróż pełna miłości, wina i muzyki". Oboje skomentowali to na FB

Anita Lipnicka i John Porter byli parą od 2003 roku. John Porter właśnie ogłosił ich rozstanie.
Koniec związku Lipnickiej Anita Lipnicka i John Porter rozstali się. Anita Lipnicka i John Porter byli parą od 2003 roku. John Porter właśnie ogłosił ich rozstanie. "To była piękna podróż pełna miłości, wina i muzyki". Anita Lipnicka i John Porter byli parą od 2003 roku. John Porter właśnie ogłosił ich rozstanie. Od czasu do czasu w mediach krążyły plotki o ich rozstaniu. Tabloidy chętnie podłapywały temat, ale później okazywało się, że to wszystko nieprawda. Sami zainteresowani często dementowali te doniesienia. Jednak tym razem nie pozostawiają żadnych wątpliwości - naprawdę postanowili się rozstać. Informację o tym, że para zdecydowała się "iść własnymi drogami" zamieścił John Porter na swoim profilu facebookowym: "Anita i ja idziemy własnymi drogami - to była piękna podróż pełna miłości, wina i muzyki, nie z tego świata. Mamy piękną córkę, która zawsze będzie czuła naszą miłość. Kochamy się, ale czas, przestrzeń i chwile odciągają nas od siebie. Czujemy się dobrze z tą sytuacją i prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Wciąż będziemy grać wspólne koncerty. Miłość jest tajemnicą, a my to kochamy" - napisał. Kilka dni temu, przy okazji swoich urodzin, Lipnicka zamieściła dość tajemniczy wpis, także na Facebooku. Dziś już wszystko wydaje się jasne: "Od jutra zamierzam żyć dla siebie. Stanę się mniej dobrą mamą i jeszcze gorszą niby-żoną. Jako z córki będzie ze mnie też marny pożytek. Trudno. Robię sobie fajrant. Od teraz będę tylko łapać motyle, wąchać kwiatki i zmieniać sukienki. PS Tym co jeszcze tu nie dotarli zdradzę tylko, że nie ma się czego bać. To może być całkiem miły nowy początek:))" - napisała na swoim profilu. Związek muzyków trwał 12 lat. W 2006 roku para została rodzicami. Razem wychowują córkę Polę.

Od czasu do czasu w mediach krążyły plotki o ich rozstaniu. Tabloidy chętnie podłapywały temat, ale później okazywało się, że to wszystko nieprawda. Sami zainteresowani często dementowali te doniesienia. Jednak tym razem nie pozostawiają żadnych wątpliwości - naprawdę postanowili się rozstać. Informację o tym, że para zdecydowała się "iść własnymi drogami" zamieścił John Porter na swoim profilu facebookowym:

Anita i ja idziemy własnymi drogami - to była piękna podróż pełna miłości, wina i muzyki, nie z tego świata. Mamy piękną córkę, która zawsze będzie czuła naszą miłość. Kochamy się, ale czas, przestrzeń i chwile odciągają nas od siebie. Czujemy się dobrze z tą sytuacją i prosimy o uszanowanie naszej prywatności. Wciąż będziemy grać wspólne koncerty. Miłość jest tajemnicą, a my to kochamy.

Screen z Facebook.comFacebook.com/john.porter

Kilka dni temu, przy okazji swoich urodzin, Lipnicka zamieściła dość tajemniczy wpis, także na Facebooku. Dziś już wszystko wydaje się jasne.

Od jutra zamierzam żyć dla siebie. Stanę się mniej dobrą mamą i jeszcze gorszą niby-żoną. Jako z córki będzie ze mnie też marny pożytek. Trudno. Robię sobie fajrant. Od teraz będę tylko łapać motyle, wąchać kwiatki i zmieniać sukienki. P.s. Tym co jeszcze tu nie dotarli zdradzę tylko, że nie ma się czego bać. To może być całkiem miły nowy początek:)) - napisała na swoim profilu.

Screen z Facebook.comFacebook.com/anitalipnicka

Związek muzyków trwał 12 lat. W 2006 roku para została rodzicami. Razem wychowują córkę Polę.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS