Emil Haidar rozpieszcza Dodę. "Wyjątkowy prezent dla wyjątkowej kobiety". Niespodzianka większa od niej samej. "Ale cię kocha"

Można powiedzieć, że Doda to prawdziwa szczęściara. Od kilku miesięcy jest w związku z Emilem Haidarem, a ten dba o nią jak o prawdziwy skarb. Tylko spójrzcie, czym obdarował swoją ukochaną.

Doda ma teraz bardzo pracowity okres. Dopiero co wróciła z Wysp Kanaryjskich, gdzie nagrywała swój nowy teledysk, a już wyruszyła w trasę koncertową "Riotka Tour" i koncertuje po całej Polsce. Może liczyć na niezawodne wsparcie w postaci swojego partnera. Emil Haidar nie ukrywa, że jego ukochana to prawdziwa królowa. Stąd też "królewski" prezent dla niej - ogromny bukiet kwiatów. Piosenkarka od razu pochwaliła się niespodziewanym podarunkiem na Instagramie:

Screen z Instagram.com Instagram.com/dodaqueen

Jak widać, bukiet był tak wielki, że ledwo zmieścił się do samochodu. Fani byli zachwyceni spektakularną wiązanką róż, a nawet żartowali, że Emil napadł na kwiaciarnię:

Komentarze z Instagrama Instagram.com/dodaqueen

Jesteście ciekawi, ile róż dokładnie jest w tym bukiecie? Uroczą odpowiedź daje w komentarzu Emil Haidar:

Screen z Instagram.com Instagram.com/emil.haidar

Fotkę z (kłującą) niespodzianką, zamieścił również na swoim profilu:

Screen z Instagram.com Instagram.com/emil.haidar

Wyjątkowy bukiet dla wyjątkowej kobiety - głosi podpis pod zdjęciem.

222 róże symbolizujące ilość dni w związku to naprawdę oryginalny i pomysłowy prezent. Dodzie można tylko pozazdrościć tak troskliwego faceta ;) A co Wy myślicie o takich niespodziankach? Zagłosujcie w sondzie!

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Czy wielki bukiet róż to dobry pomysł na prezent?