Ania Dąbrowska rzadko pojawia się na salonach. Gdy już to zrobiła... "Niewybaczalna" WPADKA

Wokalistka nie jest częstym gościem ścianek. Miło było ją znów na niej zobaczyć, ale tego samego nie możemy powiedzieć o stylizacji, którą zaprezentowała.
Modowa wpadka Ani Dąbrowskiej Wokalistka rzadko pojawia się na salonach, we wtorek zrobiła wyjątek Ania Dąbrowska pojawiła się na konferencji Lata ZET i Dwójki. Sukienka z półgolfem we wzór niczym z poszewki na poduszkę nie była zbyt szczęśliwym wyborem. Ania Dąbrowska nie jest częstym gościem ścianek. Miło było ją znów na niej zobaczyć, ale tego samego nie możemy powiedzieć o stylizacji, którą zaprezentowała. Wokalistka od początku kariery wyróżniała się stylem, a jak wiadomo, odważne wybory modowe nie zawsze kończą się pozytywnymi wrażeniami estetycznymi. Wokalistka na wtorkową konferencję Lata ZET i Dwójki znów ubrała się pomysłowo. Sukienka z półgolfem we wzór niczym z poszewki na poduszkę nie była zbyt szczęśliwym wyborem, ale nie takie rzeczy już na ściankach widzieliśmy. Niewybaczalne wydarzyło się na dole. Czarne rajstopy do jasnych butów?! Co Wy na to? My w tej kwestii pozostaniemy raczej konserwatywni ;)

Ania Dąbrowska od początku kariery wyróżniała się stylem, a jak wiadomo, odważne wybory modowe nie zawsze kończą się pozytywnymi wrażeniami estetycznymi. Wokalistka na wtorkową konferencję Lata ZET i Dwójki znów ubrała się pomysłowo. Sukienka z półgolfem we wzór niczym z poszewki na poduszkę nie była zbyt szczęśliwym wyborem, ale nie takie rzeczy już na ściankach widzieliśmy. Niewybaczalne wydarzyło się na dole. Czarne rajstopy do jasnych butów?!

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

Co Wy na to? My w tej kwestii pozostaniemy raczej konserwatywni ;)

Zobacz też:

Małgorzata Kożuchowska i TA kreacja. A Doda? Wszyscy mówili tylko o jednym. Przyszły na pokaz i przyćmiły innych gości

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS