Małgorzata Rozenek zdradziła, co zawsze pakuje do swojej walizki. "Biały t-shirt, japonki i...". Będziecie zdziwieni

"Piekielnego Hotelu" nie zobaczymy w jesiennej ramówce TVN. Zatem Małgorzata Rozenek ma teraz sporo wolnego czasu. Czy wybierze się w jakąś podróż? Na razie zdradziła, co zawsze pakuje do swojej walizki.
Co Rozenek weźmie na wakacje Małgorzata Rozenek ma teraz sporo wolnego czasu "Piekielnego Hotelu" nie zobaczymy w jesiennej ramówce TVN. Zatem Małgorzata Rozenek ma teraz sporo wolnego czasu. Czy wybierze się w jakąś podróż? Na razie zdradziła, co zawsze pakuje do swojej walizki. Małgorzata Rozenek miłośniczką literatury? Tak wynika z wywiadu, jakiego gospodyni show "Piekielny hotel" udzieliła portalowi "Vu Mag". Szydło wyszło z worka (ściśle rzecz biorąc - z walizki), kiedy opowiadała o tym, jakie rzeczy zawsze pakuje do swojego bagażu. - Podstawą walizki na urlop są: japonki, biały t-shirt, zabawki dla dzieci, kosmetyki i zawsze za mało książek - powiedziała w wywiadzie. Niestety, nie zdradziła, czy zabiera ze sobą jakieś poradniki, czy może raczej coś z beletrystyki.

Małgorzata Rozenek miłośniczką literatury? Tak wynika z wywiadu, jakiego gospodyni show "Piekielny hotel" udzieliła portalowi "Vu Mag". Szydło wyszło z worka (ściśle rzecz biorąc - z walizki), kiedy opowiadała o tym, jakie rzeczy zawsze pakuje do swojego bagażu.

Podstawą walizki na urlop są: japonki, biały t-shirt, zabawki dla dzieci, kosmetyki i zawsze za mało książek - powiedziała w wywiadzie.

Niestety, nie zdradziła, czy zabiera ze sobą jakieś poradniki, czy może raczej coś z beletrystyki.

Zobacz też:

 

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS