Jennifer Lopez brzuch odkrywa rzadko. Dlaczego?! Jest IDEALNY. Fotograf uchwycił coś, a raczej kogoś jeszcze. To dopiero niespodzianka

Najnowsze zdjęcia Jennifer Lopez to trochę tak, jakby upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Gwiazda nie dość, że odsłoniła brzuch, to jeszcze pokazała dzieci.

Paparazzo, który zrobił najnowsze zdjęcia Jennifer Lopez, może mówić o naprawdę dużym szczęściu. Dlaczego? Po pierwsze rzadko kiedy piosenkarka chodzi po ulicy w takich kreacjach. Krótki top całkiem odsłonił brzuch gwiazdy, a krótkie szorty - zgrabne nogi. Jak na dłoni można zobaczyć, że figura Lopez to nie zasługa Photoshopa, czy obciskających majtek.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA JENNIFER LOPEZ >>

 

To jednak nie wszystko. Jennifer Lopez w takiej kreacji wybrała się bowiem na lody ze swoimi dziećmi. Piosenkarka raczej nie pokazuje ich publicznie, więc zdjęcia już 7-letnich bliźniąt to niemałe novum.

 

<< ZOBACZ ZDJĘCIA DZIECI LOPEZ >>

 

Emme i Max przyszli na świat 22 lutego 2008 roku. Są owocem związku Jennifer Lopez i jej ówczesnego męża, muzyka Marca Anthony. Małżeństwo rozpadło się jednak po 3 latach. Informację o rozwodzie podano w lipcu 2011.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (2)
Jennifer Lopez brzuch odkrywa rzadko. Dlaczego?! Jest IDEALNY. Fotograf uchwycił coś, a raczej kogoś jeszcze. To dopiero niespodzianka
Zaloguj się
  • Gość: Dominika

    Oceniono 31 razy 23

    Ale uda i nogi no konkretne.

  • woal

    Oceniono 32 razy 16

    wcale nie taka znowu zgrabna

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX