Selena Gomez ostanio trochę przytyła, ale już dawno nie wyglądała tak SEXY. "Jej ciało sprawiło, że w mediach zawrzało"

Amerykańskiej gwiazdce ostatnio trochę się przytyło. Ale Selena Gomez zdaje się nie przejmować nadprogramowymi kilogramami i chętnie eksponuje swoje ciało w odważnych kreacjach. Spójrzcie tylko, w co ubrała się na premierę filmu.
Selena się nie przejmuje Selena Gomez ostanio trochę przytyła, ale już dawno nie wyglądała tak sexy. Amerykańskiej gwiazdce ostatnio trochę się przytyło. Ale Selena Gomez zdaje się nie przejmować nadprogramowymi kilogramami. Amerykańskiej gwiazdce ostatnio trochę się przytyło. Ale Selena Gomez zdaje się nie przejmować nadprogramowymi kilogramami i chętnie eksponuje swoje ciało w odważnych kreacjach. Spójrzcie tylko, w co ubrała się na premierę filmu. Już od jakiegoś czasu, Selena Gomez wyraźnie się zaokrągliła. Niektórzy uważają, że jest teraz pulchna, ale inni twierdzą, że krągłości tylko dodały jej kobiecości. Ostatnio pojawiła się na premierze filmu "Hotel Transylwania 2". Swoje kobiece wdzięki wyeksponowała w błyszczącym, czerwonym zestawie. Krótki top i spódnica z wysokim rozcięciem podkreślały jej kształtną sylwetkę. Szczególną uwagę zwracały jej nogi, które w seksownych, złotych sandałkach prezentowały się bardzo kusząco (i szczupło!). Nie można też przejść obojętnie obok jej dekoltu. "Ciało Seleny sprawiło, że w social mediach w końcu zawrzało na jej temat. Ale nie ma wątpliwości, że to właśnie ona lśniła tego wieczoru" - donosił brytyjski "Daily Mail". W zupełności się zgadzamy - Gomez potrafi zachwycić. Niewątpliwie czerwony kolor dodał jej "pazura" i seksapilu.

Już od jakiegoś czasu, Selena Gomez wyraźnie się zaokrągliła. Niektórzy uważają, że jest teraz pulchna, ale inni twierdzą, że krągłości tylko dodały jej kobiecości. Ostatnio pojawiła się na premierze filmu "Hotel Transylwania 2". Swoje kobiece wdzięki wyeksponowała w błyszczącym, czerwonym zestawie. Krótki top i spódnica z wysokim rozcięciem podkreślały jej kształtną sylwetkę. Szczególną uwagę zwracały jej nogi, które w seksownych, złotych sandałkach prezentowały się bardzo kusząco (i szczupło!). Nie można też przejść obojętnie obok jej dekoltu.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Ciało Seleny sprawiło, że w social mediach w końcu zawrzało na jej temat. Ale nie ma wątpliwości, że to właśnie ona lśniła tego wieczoru - donosił brytyjski "Daily Mail".

W zupełności się zgadzamy - Gomez potrafi zachwycić. Niewątpliwie czerwony kolor dodał jej "pazura" i seksapilu.

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS