Jessica Biel dwa miesiące po porodzie wskoczyła już w obcisłe rurki. Na usta ciśnie się tylko jedno: WOW

Jessice Biel po ciąży nie została już żadna pamiątka w postaci jakichkolwiek dodatkowych kilogramów. Skąd to wiemy? Te jeansy uwidoczniłyby każdą fałdkę.
Biel znów w formie Jessica Biel dwa miesiące po porodzie wskoczyła już w obcisłe rurki. Jessice Biel po ciąży nie została już żadna pamiątka w postaci jakichkolwiek dodatkowych kilogramów. Skąd to wiemy? Te jeansy uwidoczniłyby każdą fałdkę. Jessice Biel po ciąży nie została już żadna pamiątka w postaci jakichkolwiek dodatkowych kilogramów. Skąd to wiemy? Te jeansy uwidoczniłyby każdą fałdkę. Syn Jessiki Biel i Justina Timberlake'a przyszedł na świat 11 kwietnia. Wiele mówiło się o sylwetce młodej mamy, która - jak pisał już dwa lata temu "Daily Mail" - ma obsesję na punkcie swojej figury. Jak można było się spodziewać, aktorka szybko wróciła do formy i to jakiej! Obcisłe rurki, które Biel miała na sobie, gdy paparazzi spotkali ją w weekend w Los Angeles, nie ukryłyby żadnej niedoskonałości. Ostatnim razem, gdy widzieliśmy Biel, miała na sobie luźny kombinezon, który podkreślał krągłości, jednak nie eksponował TAK nóg aktorki. Tym razem możemy je podziwiać niemalże w całej okazałości i moglibyśmy to robić całymi godzinami.

Syn Jessiki Biel i Justina Timberlake'a przyszedł na świat 11 kwietnia. Wiele mówiło się o sylwetce młodej mamy, która - jak pisał już dwa lata temu "Daily Mail" - ma obsesję na punkcie swojej figury. Jak można było się spodziewać, aktorka szybko wróciła do formy i to jakiej! Obcisłe rurki, które Biel miała na sobie, gdy paparazzi spotkali ją w weekend w Los Angeles, nie ukryłyby żadnej niedoskonałości.

<< ZOBACZ NAJNOWSZE ZDJĘCIA >>

Ostatnim razem, gdy widzieliśmy Biel, miała na sobie luźny kombinezon, który podkreślał krągłości, jednak nie eksponował TAK nóg aktorki. Tym razem możemy je podziwiać niemalże w całej okazałości i moglibyśmy to robić całymi godzinami.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS