Edyta Górniak i wszystkie jej kreacje z Opola. Żadna nie była ładna. Która NAJGORSZA? [SONDA]

Edyta Górniak była jedną z największych gwiazd zakończonego w niedzielę Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Na jej występy czekaliśmy najbardziej, spodziewając się spektakularnego show i takich samych kreacji. A tu taki zawód.
Edyta Górniak nie zachwyciła Spodziewaliśmy się spektakularnego show i rewelacyjnych kreacji. A tu taki zawód Edyta Górniak była jedną z największych gwiazd zakończonego w niedzielę Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Spodziewaliśmy się spektakularnego show i rewelacyjnych kreacji, jednak gwiazda nieco nas zawiodła. Spore rozczarowanie przeżyliśmy już w piątek, kiedy Edyta zaskoczyła do bólu grzeczną i poprawną "sukienką ze wstążką". Później nie było lepiej. Jeszcze tego samego wieczora Górniak pozowała na ściance w białym komplecie, który wyglądał jak balowe przebranie. Powrót do tego, do czego wokalistka przyzwyczaiła nas przez lata, nastąpił w sobotę. Niestety, młodzieńcza fantazja poniosła gwiazdę nieco za daleko. Wzorzysty kombinezon i narzutka w ten sam deseń? Ojej... Ostatniego dnia miało być bardziej szykownie. Zielona suknia z ogromnymi falbanami przy ramionach "przytłoczyła" jednak gwiazdę nadając jej sylwetce ciężkości. Wydaje nam się, że Górniak wyglądała najlepiej w stroju z prób. Poszarpane dżinsy, luźny top i szpilki - oto diwa jaką znamy i kochamy. Szkoda, że nie zaprezentowała takiego stylu na scenie.

Spore rozczarowanie przeżyliśmy już w piątek, kiedy zaskoczyła do bólu grzeczną i poprawną "sukienką ze wstążką". Później nie było lepiej. Jeszcze tego samego wieczoru Górniak na ściance pozowała w białym komplecie, w którym wygląda trochę jak w przebraniu. Powrót do tego, do czego przez lata przyzwyczaiła nas bardziej, nastąpił w sobotę. Gwiazdę młodzieńcza fantazja poniosła chyba jednak nieco za daleko. Wzorzysty kombinezon i narzutka w ten samów wzór? Ojej... Ostatniego dnia miało być bardziej szykownie. Zielona suknia z ogromnymi falbanami przy ramionach "przytłoczyła" jednak gwiazdę nadając jej sylwetce ciężkości.

<< ZOBACZ WSZYSTKIE STROJE GÓRNIAK >>

Wychodzi na to, że najlepiej Górniak wyglądała w stroju z prób - poszarpane dżinsy, luźny top i szpilki - oto diva jaką znamy i kochamy. Szkoda, nie zaprezentowała tej części swojego stylu na scenie. A jak Wy oceniacie modowe wybory divy?

Który najgorszy? ;) Zagłosujecie w sondzie!

Zobacz też:

Edyta Górniak w "Tańcu z Gwiazdami". Zaskoczeni fryzurą? Czekajcie, aż zobaczycie resztę

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS


Która ze stylizacji Edyty Górniak jest najgorsza?