"Skandaliczny poziom wykonawców" na koncercie SuperDebiutów w Opolu. Widzowie ostro: Kompromitacja

Internauci nie zostawili suchej nitki zespole Space, który występował na festiwalu w Opolu. "Brzmią jak na apelu szkolnym", "Kto ich wybrał?" - zastanawiali się w komentarzach.
SuperDebiuty w Opolu to kompromitacja "Skandaliczny poziom wykonawców" na koncercie Internauci nie zostawili suchej nitki zespole Space, który występował na festiwalu w Opolu. "Brzmią jak na apelu szkolnym", "Kto ich wybrał?" - zastanawiali się w komentarzach. W piątkowy wieczór (i zarazem pierwszy dzień festiwalu w Opolu) organizatorzy chcieli zabawić słuchaczy występami debiutantów, którzy śpiewali utwory Skaldów - zespół obchodził bowiem w tym roku 50. urodziny. Niestety poziom wokalny SuperDebiutów delikatnie mówiąc nie powalał, ale szalę goryczy przelał występ zespołu Space z utworem "Wierniejsza od marzeń". Film z ich występem trafił na Wykop.pl i został opatrzony znamiennych tytułem "Skandaliczny poziom wykonawców". Internauci w komentarzach nie zostawili na nich suchej nitki. Krytykowali poziom wokalny, ale dostało się też osobom odpowiedzialnym za przesłuchania i samym organizatorom festiwalu. "I pomyśleć, że oni musieli wygrać eliminacje, by się tak pięknie skompromitować". "Urody ocenić nie umiem, ale fakt, wyć nie potrafią". "Dziw mnie bierze, że się tam dostali, bo brzmią jak na apelu szkolnym". "I to ma się nazywać festiwalem polskiej piosenki - gdybym był Opolaninem - to normalnie wstydziłbym się, że taka żenada odbywa się w moim mieście. Opolanie - zróbcie coś z tym - sięgnijcie do historii i weźcie z niej przykład lub przynajmniej porządnie wygwizdujcie , obrzućcie pomidorami - tak nie może być" - pisali. Internautom nie spodobał się też występ Jeremiego Sikorskiego, który zaśpiewał "Prześliczną wiolonczelistkę". "Po tym wykonaniu Justin Bieber brzmi jak Freddie Mercury" - komentowali. Na szczęście poziom SuperDebiutów wynagrodził słuchaczom drugi koncert "Scenki i obscenki, czyli Jeremiego Przybory piosenki!", który odbył się z okazji 100. rocznicy urodzin Przybory. Poprowadziła go Magda Umer, która przeniosła widzów do świata Kabaretu Starszych Panów. Tym razem internauci nie mogli się nachwalić. "Jeden z najlepszych wczorajszych występów" - chwalili występ Hanny Śleszyńskiej. Próbujemy skontaktować się z p.o. rzecznikiem TVP.

W piątkowy wieczór (i zarazem pierwszy dzień festiwalu w Opolu) organizatorzy chcieli  zabawić słuchaczy występami debiutantów, którzy śpiewali utwory Skaldów - zespół obchodził bowiem w tym roku 50. urodziny. Niestety poziom wokalny SuperDebiutów delikatnie mówiąc nie powalał, ale szalę goryczy przelał występ zespołu Space z utworem "Wierniejsza od marzeń". Film z ich występem trafił na Wykop.pl i został opatrzony znamiennych tytułem "Skandaliczny poziom wykonawców". Internauci w komentarzach nie zostawili na nich suchej nitki. Krytykowali poziom wokalny, ale dostało się też osobom odpowiedzialnym za przesłuchania i samym organizatorom festiwalu.

I pomyśleć, że oni musieli wygrać eliminacje, by się tak pięknie skompromitować
Urody ocenić nie umiem, ale fakt, wyć nie potrafią.
Dziw mnie bierze, że się tam dostali, bo brzmią jak na apelu szkolnym.
I to ma się nazywać festiwalem polskiej piosenki - gdybym był Opolaninem - to normalnie wstydziłbym się, że taka żenada odbywa się w moim mieście. Opolanie - zróbcie coś z tym - sięgnijcie do historii i weźcie z niej przykład lub przynajmniej porządnie wygwizdujcie , obrzućcie pomidorami - tak nie może być - pisali.

Komentarze pod występem zespołu Space w OpoluScreen z Wykop.pl

Internautom nie spodobał się też występ Jeremiego Sikorskiego, który zaśpiewał "Prześliczną wiolonczelistkę".

Po tym wykonaniu Justin Bieber brzmi jak Freddie Mercury - komentowali.

Komentarze pod filmem Jeremi Sikorski - 'Prześliczna wiolonczelistka'Screen z Youtube.com

Na szczęście poziom SuperDebiutów wynagrodził słuchaczom drugi koncert "Scenki i obscenki, czyli Jeremiego Przybory piosenki!", który odbył się z okazji 100. rocznicy urodzin Przybory. Poprowadziła go Magda Umer, która przeniosła widzów do świata Kabaretu Starszych Panów. Tym razem internauci nie mogli się nachwalić.

Jeden z najlepszych wczorajszych występów - chwalili występ Hanny Śleszyńskiej.

Próbujemy skontaktować się z p.o. rzecznikiem TVP.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (86)
"Skandaliczny poziom wykonawców" na koncercie SuperDebiutów w Opolu. Widzowie ostro: Kompromitacja
Zaloguj się
 • Gość: mer-llink

  Oceniono 277 razy 247

  Był jeszcze jeden skandal, tym razem w wykonaniu samych Panów Skaldów.
  W materiałach p. Młynarska kilkakrotnie pytała ich o pochodzenie ich wspaniałych, bogato haftowanych strojów.
  Panowie Skaldowie wielkoświatowo meldowali, że te hafty pochodziły z czołowych pracowni w Londynie i w Paryżu...
  ZOrientowani w branży wiedzą, ze większosc z obnoszonych przez Saldów arcydzieł hafciarskich powstała w legendarnej już warszawskiej pracowni na Nowym Świecie. Pracownia ta ubierała zreszta nie tylko SKaldów, bo np. tez pana Krawczyka i wiele innych postaci estrady, a nawet siatkarzy - złotych medalistów z Montrealu.
  Szkoda, ze p.p. Skaldowie zapomnieli o tym warszawskim wkładzie w swe scenografie.

  A może inni estradowcy, którzy także w tamtej sławnej, dziś już nie istniejącej, warszawskiej pracowni zamawiali olśniewające stroje, przypomną na forum Skaldom, że mieli tego samego dostawcę???

 • Gość: viehoo

  Oceniono 227 razy 215

  za te cierpienia widzów ,TVP powinna zawiesić abonament na pół roku...

 • Gość: Mefisto

  Oceniono 176 razy 174

  Na temat nowych aranżacji nie wypowiadam się bo to indywidualna sprawa czy te wykonania podobają się komuś czy też nie. Dla mnie są one płaskie, liche i pozbawione ducha. Brzmią jak muzyka z dzwonków w telefonach. Niemniej powala mizeria wokalistów. Przecież Space i Jeremi głosiki mają cieniutkie jak emerytura babci klozetowej. Dobrze że tego wczoraj nie oglądałem bo kilka minut poświęcone teraz w zupełności wystarczy aby utwierdzić się w przekonaniu że Opole to strata czasu. Podobnie jak Sopot.

 • infekcja

  Oceniono 181 razy 157

  No cóż, jacy "artyści", taki festiwal w Opolu.

 • Gość: Magda

  Oceniono 142 razy 134

  Skandaliczny to występ p. Młynarskiej, która spytała panów Zielińskich czy nie mają czasem dzieci w Radomiu, o których nie wiedzą. Tragedia.

 • Gość: muuu

  Oceniono 132 razy 124

  Jezu co to jest???

 • Oceniono 101 razy 99

  Nie należy wpuszczać nikogo z telewizji do klubów, gdzie śpiewają młodzi chłopcy z karaokoami. Później są takie efekty :(

 • Gość: mallick

  Oceniono 95 razy 93

  Zespół Space 0:29 - myślałem, że jest "kakofonia" a nie "kakafonia"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX