"Skandaliczny poziom wykonawców" na koncercie SuperDebiutów w Opolu. Widzowie ostro: Kompromitacja

Internauci nie zostawili suchej nitki zespole Space, który występował na festiwalu w Opolu. "Brzmią jak na apelu szkolnym", "Kto ich wybrał?" - zastanawiali się w komentarzach.
SuperDebiuty w Opolu to kompromitacja "Skandaliczny poziom wykonawców" na koncercie Internauci nie zostawili suchej nitki zespole Space, który występował na festiwalu w Opolu. "Brzmią jak na apelu szkolnym", "Kto ich wybrał?" - zastanawiali się w komentarzach. W piątkowy wieczór (i zarazem pierwszy dzień festiwalu w Opolu) organizatorzy chcieli zabawić słuchaczy występami debiutantów, którzy śpiewali utwory Skaldów - zespół obchodził bowiem w tym roku 50. urodziny. Niestety poziom wokalny SuperDebiutów delikatnie mówiąc nie powalał, ale szalę goryczy przelał występ zespołu Space z utworem "Wierniejsza od marzeń". Film z ich występem trafił na Wykop.pl i został opatrzony znamiennych tytułem "Skandaliczny poziom wykonawców". Internauci w komentarzach nie zostawili na nich suchej nitki. Krytykowali poziom wokalny, ale dostało się też osobom odpowiedzialnym za przesłuchania i samym organizatorom festiwalu. "I pomyśleć, że oni musieli wygrać eliminacje, by się tak pięknie skompromitować". "Urody ocenić nie umiem, ale fakt, wyć nie potrafią". "Dziw mnie bierze, że się tam dostali, bo brzmią jak na apelu szkolnym". "I to ma się nazywać festiwalem polskiej piosenki - gdybym był Opolaninem - to normalnie wstydziłbym się, że taka żenada odbywa się w moim mieście. Opolanie - zróbcie coś z tym - sięgnijcie do historii i weźcie z niej przykład lub przynajmniej porządnie wygwizdujcie , obrzućcie pomidorami - tak nie może być" - pisali. Internautom nie spodobał się też występ Jeremiego Sikorskiego, który zaśpiewał "Prześliczną wiolonczelistkę". "Po tym wykonaniu Justin Bieber brzmi jak Freddie Mercury" - komentowali. Na szczęście poziom SuperDebiutów wynagrodził słuchaczom drugi koncert "Scenki i obscenki, czyli Jeremiego Przybory piosenki!", który odbył się z okazji 100. rocznicy urodzin Przybory. Poprowadziła go Magda Umer, która przeniosła widzów do świata Kabaretu Starszych Panów. Tym razem internauci nie mogli się nachwalić. "Jeden z najlepszych wczorajszych występów" - chwalili występ Hanny Śleszyńskiej. Próbujemy skontaktować się z p.o. rzecznikiem TVP.

W piątkowy wieczór (i zarazem pierwszy dzień festiwalu w Opolu) organizatorzy chcieli  zabawić słuchaczy występami debiutantów, którzy śpiewali utwory Skaldów - zespół obchodził bowiem w tym roku 50. urodziny. Niestety poziom wokalny SuperDebiutów delikatnie mówiąc nie powalał, ale szalę goryczy przelał występ zespołu Space z utworem "Wierniejsza od marzeń". Film z ich występem trafił na Wykop.pl i został opatrzony znamiennych tytułem "Skandaliczny poziom wykonawców". Internauci w komentarzach nie zostawili na nich suchej nitki. Krytykowali poziom wokalny, ale dostało się też osobom odpowiedzialnym za przesłuchania i samym organizatorom festiwalu.

I pomyśleć, że oni musieli wygrać eliminacje, by się tak pięknie skompromitować
Urody ocenić nie umiem, ale fakt, wyć nie potrafią.
Dziw mnie bierze, że się tam dostali, bo brzmią jak na apelu szkolnym.
I to ma się nazywać festiwalem polskiej piosenki - gdybym był Opolaninem - to normalnie wstydziłbym się, że taka żenada odbywa się w moim mieście. Opolanie - zróbcie coś z tym - sięgnijcie do historii i weźcie z niej przykład lub przynajmniej porządnie wygwizdujcie , obrzućcie pomidorami - tak nie może być - pisali.

Komentarze pod występem zespołu Space w OpoluScreen z Wykop.pl

Internautom nie spodobał się też występ Jeremiego Sikorskiego, który zaśpiewał "Prześliczną wiolonczelistkę".

Po tym wykonaniu Justin Bieber brzmi jak Freddie Mercury - komentowali.

Komentarze pod filmem Jeremi Sikorski - 'Prześliczna wiolonczelistka'Screen z Youtube.com

Na szczęście poziom SuperDebiutów wynagrodził słuchaczom drugi koncert "Scenki i obscenki, czyli Jeremiego Przybory piosenki!", który odbył się z okazji 100. rocznicy urodzin Przybory. Poprowadziła go Magda Umer, która przeniosła widzów do świata Kabaretu Starszych Panów. Tym razem internauci nie mogli się nachwalić.

Jeden z najlepszych wczorajszych występów - chwalili występ Hanny Śleszyńskiej.

Próbujemy skontaktować się z p.o. rzecznikiem TVP.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS