Dekolt Młynarskiej w Opolu. OGROMNY. "Piersi Agaty przyćmiły koncert". Filip Chajzer: Szacun

Śmiało można powiedzieć, że piątkowe występy w Opolu nie zrobiły na widzach aż takiego wrażenia, jak dekolt prowadzącej.
Dekolt Młynarskiej w Opolu "Piersi Agaty przyćmiły koncert" Występy w Opolu nie zrobiły na widzach aż takiego wrażenia, jak dekolt prowadzącej Agaty Młynarskiej. "Szacun" - tak jej wygląd skomentował FIlip Chajzer. Śmiało można powiedzieć, że piątkowe występy w Opolu nie zrobiły na widzach aż takiego wrażenia, jak dekolt prowadzącej. Agata Młynarska na opolskiej scenie stanęła w piątek po raz pierwszy. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu miała poprowadzić już w zeszłym roku, ale nie pozwolił jej na to stan zdrowia. Dziś dziennikarka czuje się świetnie. I tak też wygląda. Świadoma swych wdzięków po raz kolejny dała dowód temu, że po 50-tce również można wyglądać seksownie. I to jeszcze jak! Widzowie prosto sprzed telewizorów pospieszyli na Facebooka. Tam żywo komentowali to, co przed chwilą zobaczyli na ekranie. A były to oczywiście piersi Agaty Młynarskiej. Do grona zachwyconych dołączył również Filip Chajzer. Wśród głosów pobudzonych i oczarowanych kształtami prowadzącej znaleźli się jednak i niezadowoleni. "Nie wypada w tym wieku" - dało się gdzieniegdzie przeczytać. Chajzer stanął w obronie piersi Młynarskiej. A wraz z nim zdecydowana większość komentujących. Jedno jest pewne i z tym się zgadzamy: Młynarska jest jak wino!

Agata Młynarska na opolskiej scenie stanęła w piątek po raz pierwszy. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu miała poprowadzić już w zeszłym roku, ale nie pozwolił jej na to stan zdrowia. Dziś dziennikarka czuje się świetnie. I tak też wygląda. Świadoma swych wdzięków po raz kolejny dała dowód temu, że po 50-tce również można wyglądać seksownie. I to jeszcze jak!

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Widzowie prosto sprzed telewizorów pospieszyli na Facebooka. Tam żywo komentowali to, co przed chwilą zobaczyli na ekranie. A były to oczywiście piersi Agaty Młynarskiej. Do grona zachwyconych dołączył również Filip Chajzer.

Agata Młynarska w OpoluFacebook.com

Wśród głosów pobudzonych i oczarowanych kształtami prowadzącej znaleźli się jednak i niezadowoleni. "Nie wypada w tym wieku" - dało się gdzieniegdzie przeczytać. Chajzer stanął w obronie piersi Młynarskiej. A wraz z nim zdecydowana większość komentujących.

.Facebook.com

Jedno jest pewne i z tym się zgadzamy: Młynarska jest jak wino!

aga

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS