Aleksandra Kwaśniewska pozuje w luźnych ubraniach i... Zaokrągliła się? Fani podejrzliwi: Dziecko w drodze? Odpowiedziała

Aleksandra Kwaśniewska wyjechała do Maroka, gdzie fotografuje piękne widoki, ale na Instagramie pokazuje też czasem siebie. A internauci nie tracą czujności.
Kwaśniewska pozuje w luźnych ubraniach Fani podejrzliwi: Dziecko w drodze? Ola odpowiedziała Internauci zaczęli spekulować, że Ola Kwaśniewska jest w ciąży, bo pokazała się w luźnym t-shircie. "Luźne ciuchy to czasem po prostu luźne ciuchy" - odparła. Aleksandra Kwaśniewska wyjechała do Maroka, gdzie fotografuje piękne widoki, ale na Instagramie pokazuje też czasem siebie. A internauci nie tracą czujności. Córka byłego prezydenta jest żoną Kuby Badacha od 2012 roku, ale para do tej pory nie zdecydowała się na dziecko. Kwaśniewska chroni prywatność i prawie nigdy nie opowiada o swoim związku, co tylko zaostrza ciekawość fanów. Dziennikarka wybrała się teraz do Maroka, gdzie przygotowuje fotoreportaż dla magazynu "Party". Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami, a uwagę internautów przyciągnęło głównie to, na którym pozuje w luźnym t-shircie. Szybko pojawiło się pytanie, czy Kwaśniewska próbuje ukryć ciążowy brzuch. Zainteresowana natychmiast odpowiedziała: "Luźne ciuchy to czasem po prostu luźne ciuchy".

Córka byłego prezydenta jest żoną Kuby Badacha od 2012 roku, ale para do tej pory nie zdecydowała się na dziecko. Kwaśniewska chroni prywatność i prawie nigdy nie opowiada o swoim związku, co tylko zaostrza ciekawość fanów.

Dziennikarka wybrała się teraz do Maroka, gdzie przygotowuje fotoreportaż dla magazynu "Party". Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami, a uwagę internautów przyciągnęło głównie to, na którym pozuje w luźnym t-shircie.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Szybko pojawiło się pytanie, czy Kwaśniewska próbuje ukryć ciążowy brzuch. Zainteresowana natychmiast odpowiedziała:

Ola KwaśniewskaInstagram.com/aleksandraaleksandrowna

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS