Iza Miko w rudych włosach! Ok, wiemy, to tylko peruka. Ale powinna zastanowić się nad zmianą koloru. Nigdy nie wyglądała tak dobrze

Aktorka od zawsze nosi blond włosy. Właściwie nigdy nie widzieliśmy jej w ciemniejszym kolorze. A tu taka zmiana! Iza Miko w rudych włosach wygląda bardzo kusząco.
Iza Miko w rudych włosach! Ok, wiemy, to tylko peruka. Ale powinna zastanowić się nad zmianą koloru Iza Miko pokazała na Instagramie zdjęcie, do którego pozuje w peruce. Rude długie fale spływają jej po ramionach, a na sobie ma sukienkę ozdobioną diamencikami. Aktorka od zawsze nosi blond włosy. Właściwie nigdy nie widzieliśmy jej w ciemniejszym kolorze. A tu taka zmiana! Iza Miko w rudych włosach wygląda bardzo kusząco. Izabella Miko pokazała na swoim Instagramie zdjęcie, do którego pozuje w peruce. Rude długie fale spływają jej po ramionach, a na sobie ma sukienkę ozdobioną diamencikami. Szczere mówiąc, seksowna kreacja nie zrobiła jednak na nas takiego wrażenia, jak fryzura. "Ok, to może być moja ulubiona stylizacja ever! Ta sukienka i te włosy!" - podpisała zdjęcie. Tak, wiemy że to peruka, ale Iza wygląda w niej obłędnie. Może powinna pomyśleć o trwałej zmianie koloru? Jej metamorfoza oczarowała fanów: "Jak laleczka", "O cholera, jesteś jak marzenie" - komentowali zachwyceni internauci. Błyszczący strój, porcelanowa cera i rude włosy przypominają nam jeszcze kogoś... Iza Miko wygląda tu jak bajkowa Syrenka Ariel!

Izabella Miko pokazała na swoim Instagramie zdjęcie, do którego pozuje w peruce. Rude długie fale spływają jej po ramionach, a na sobie ma sukienkę ozdobioną diamencikami. Szczere mówiąc, seksowna kreacja nie zrobiła jednak na nas takiego wrażenia, jak fryzura. Zobaczcie zresztą sami.

Iza MikoInstagram.com/izabellamiko

Ok, to może być moja ulubiona stylizacja ever! Ta sukienka i te włosy! - podpisała zdjęcie.

Tak, wiemy że to peruka, ale Iza wygląda w niej obłędnie. Może powinna pomyśleć o trwałej zmianie koloru? Jej metamorfoza oczarowała fanów:

Jak laleczka
O cholera, jesteś jak marzenie - komentowali zachwyceni internauci.

Screen z Instagram.comInstagram.com/izabellamiko

Błyszczący strój, porcelanowa cera i rude włosy przypominają nam jeszcze kogoś... Iza Miko wygląda tu jak bajkowa Syrenka Ariel ;)

A jak Wam się podoba w takim wydaniu?

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS