Sara Boruc: Gdybym była chłopcem. BRAK MAKIJAŻU, mało kobiece ciuchy. I tak nie odjęło jej to seksapilu

Sara Boruc jedną z najnowszych stylizacji zatytułowała "If i were a boy". Spodnie i T-shirt nie wystarczą, aby odebrać jej kobiecość.
Gdyby Sara Boruc była chłopcem... BRAK MAKIJAŻU, mało kobiece ciuchy. I tak nie odjęło jej to seksapilu Sara Boruc jedną z najnowszych stylizacji zatytułowała "If i were a boy". Spodnie i T-shirt nie wystarczą, aby odebrać jej kobiecość. Proste spodnie, tenisówki, duży biały T-shirt i brak makijażu - te elementy złożyły się na stylizację Sary Boruc, którą nazwała "If I were a boy" (cytat z piosenki Beyonce, pol. "Gdybym była chłopcem"). Choć Sara Boruc nie ma na sobie sukienki z falbankami czy różowej spódniczki, to i tak trudno przyszłoby nam nazwanie blogerki "chłopcem". Co prawda, stylizacja jest znacznie bardziej męska niż zwykle i co więcej, podobny zestaw mógłby włożyć także facet, to jednak i tak nie można odmówić żonie Boruca kobiecości. Podoba Wam się w takim wydaniu?

Proste spodnie, tenisówki, duży biały T-shirt i brak makijażu - te elementy złożyły się na stylizację Sary Boruc, którą nazwała "If I were a boy" (cytat z piosenki Beyonce, pol. "Gdybym była chłopcem").

Sara BorucScreen z Instagram.com/sinbymannei_com/

Choć Sara Boruc nie ma na sobie sukienki z falbankami czy różowej spódniczki, to i tak trudno przyszłoby nam nazwanie blogerki "chłopcem". Co prawda, stylizacja jest znacznie bardziej męska niż zwykle i co więcej, podobny zestaw mógłby włożyć także facet, to jednak i tak nie można odmówić żonie Boruca kobiecości. Podoba Wam się w takim wydaniu?

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

W jakiej wersji Sara Boruc podoba Ci się bardziej?