"Piekielny hotel" nie wróci w jesiennej ramówce TVN. Drugi sezon dopiero na wiosnę, ale... Będą zmiany!

"Piekielny hotel" typowany był na czarnego konia wiosennej ramówki TVN na ten rok. Program z Małgorzatą Rozenek hitem się jednak nie okazał. Drugi sezon zostanie pokazany dopiero w przyszłym roku. Będzie go realizować inny zespół.

"Piekielny hotel" miał szansę powtórzyć sukces "Kuchennych rewolucji", ale... nie powtórzył. Można wręcz powiedzieć, że zaliczył klapę. Jak podały Wirtualnemedia.pl, program z oglądalnością na poziomie 1,16 mln przegrał ze wszystkimi konkurentami w swoim paśmie, a więc: "Naszym nowym domem" i "Wydarzeniami" (Polsat), serialem "Strażacy" i teleturniejem "Jaka to melodia" (Jedynka), jak również "Sport Telegramem", "Panoramą" oraz "Pogodą" (Dwójka), które emitowano na innych stacjach w trakcie trwania programu z Małgorzatą Rozenek.

Teraz okazuje się, że TVN zrezygnował z "Piekielnego hotelu" w jesiennej ramówce. Jednak fani programu nie powinni czuć się zawiedzeni. Program wróci na wiosnę. Prowadząca pozostaje ta sama, jednak ma zmienić się ekipa realizująca show, czytamy na Wirtualnemedia.pl.

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Czy kiedykolwiek widziałeś/aś 'Piekielny hotel'?