Britney Spears zafundowała sobie rewolucję na głowie. "Moja nowa fryzura". Efekt? "Oszałamiająco"

Księżniczka popu od lat nosi długie, blond włosy. Pomijając jednorazowy wybryk z ogoleniem głowy na łyso, Britney możemy zazwyczaj oglądać w perfekcyjnych fryzurach. Tym razem zdecydowała się na dość dużą (jak na nią) metamorfozę.
Britney Spears ma nową fryzurę "Moja nowa fryzura". Efekt? "Oszałamiająco" Księżniczka popu od lat nosi długie, blond włosy. Pomijając jednorazowy wybryk z ogoleniem głowy na łyso - Britney możemy zazwyczaj oglądać w perfekcyjnych fryzurach. Tym razem zdecydowała się na dość dużą (jak na nią) metamorfozę. Mówi się, że to gwiazdy wyznaczają nowe trendy. Ostatnio sporo z nich zdecydowało się odwiedzić salon fryzjerski i zrobić "porządek" na głowie. Britney Spears także postanowiła zafundować sobie (nie)małą zmianę i ścięła włosy do ramion. Efektem wizyty u fryzjera pochwaliła się na swoim Instagramie: - Moja nowa fryzura - podpisała zdjęcie. Naszym zdaniem, krótsze włosy odjęły piosenkarce lat. Wygląda świeżo, młodo i promiennie. Fani Spears także są zachwyceni jej nowym lookiem: Wyglądasz wspaniale!; Britney, wyglądasz oszałamiająco.

Mówi się, że to gwiazdy wyznaczają nowe trendy. Ostatnio sporo z nich zdecydowało się odwiedzić salon fryzjerski i zrobić "porządek" na głowie. Britney Spears także postanowiła zafundować sobie (nie)małą zmianę i ścięła włosy do ramion. Efektem wizyty u fryzjera pochwaliła się na swoim Instagramie:

Moja nowa fryzura - podpisała zdjęcie.

Britney SpearsInstagram.com/britneyspears

Naszym zdaniem, krótsze włosy odjęły piosenkarce lat. Wygląda świeżo, młodo i promiennie. Fani Spears także są zachwyceni jej nowym lookiem:

Wyglądasz wspaniale!
Britney wyglądasz oszałamiająco

Screen z Instagram.comInstagram.com/britneyspears

amelka

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS