Jennifer Aniston zdradza sekrety swojej urody. Dzisiaj o siebie dba, ale w młodości... "Teraz tego bardzo żałuję"

Jennifer Aniston zdradziła sekret swojej promiennej urody, opowiedziała też o zmianie podejścia do opalania i kremów z filtrem.
Pozytywne podejście Aniston Jennifer Aniston zdradza sekrety swojej urody. Jennifer Aniston zdradziła sekret swojej promiennej urody, opowiedziała też o zmianie podejścia do opalania i kremów z filtrem. Jennifer Aniston zdradziła sekret swojej promiennej urody, opowiedziała też o zmianie podejścia do opalania i kremów z filtrem. Patrząc na twarz tej 46-letniej aktorki trudno dostrzec coś, co zdradza jej faktyczny wiek. Jennifer Aniston sekret swojej urody widzi w trzech elementach - wodzie, kremach i pozytywnym podejściu do życia. - Praktycznie bez przerwy piję wodę, 5 butelek dziennie. Wielu ludziom się nie chce, ale dla mnie to już nawyk - tłumaczy magazynowi "People". Co jednak ważniejsze, Aniston ograniczyła opalanie się. Dwa razy częściej używa też kremu z filtrem, przynajmniej SPF 15 (zatrzymuje 93 proc. promieni UVB). - Kilka lat temu zmieniłam kompletnie podejście do opalenizny. W praktyce powiedziałam sobie, że muszę przestać, gdy jeszcze nie jest za późno. Niestety, jako dziecko nie używałam kremów ochronnych. Teraz tego bardzo żałuję - mówi aktorka. W filmie "Cake" gwiazda wystąpiła praktycznie bez makijażu. W rozmowie z pismem "People" przyznała, że bardzo zaskoczyła ją wtedy własna niepewność przed wychodzeniem z domu. Pokonała lęk przed paparazzi i po 5 tygodniach ponowne malowanie się było dziwne. Miała jednak wsparcie: - Jestem mniej przywiązana do malowania, a i Justin uwielbia mnie bez makijażu. Krzywdzisz się, słuchając społeczeństwa, według po 40-tce musisz już siedzieć w domu - przekonuje. - Uwierz w siebie. Jeżeli będziesz niezadowolona z siebie, to będzie widać na zewnątrz. Już żartem dodała, że dzieli z Justinem Theroux wszystkie kosmetyki, a w sytuacjach awaryjnych nawet szczoteczkę do zębów.

Patrząc na twarz tej 46-letniej aktorki trudno dostrzec coś, co zdradza jej faktyczny wiek. Jennifer Aniston sekret swojej urody widzi w trzech elementach - wodzie, kremach i pozytywnym podejściu do życia.

Praktycznie bez przerwy piję wodę, 5 butelek dziennie. Wielu ludziom się nie chce, ale dla mnie to już nawyk - tłumaczy magazynowi "People".

Co jednak ważniejsze, Aniston ograniczyła opalanie się. Dwa razy częściej używa też kremu z filtrem, przynajmniej SPF 15 (zatrzymuje 93 proc. promieni UVB).

Kilka lat temu zmieniłam kompletnie podejście do opalenizny. W praktyce powiedziałam sobie, że muszę przestać gdy jeszcze nie jest za późno. Niestety, jako dziecko nie używałam kremów ochronnych. Teraz tego bardzo żałuję - mówi aktorka.

W filmie "Cake" gwiazda wystąpiła praktycznie bez makijażu. W rozmowie z pismem "People" przyznała, że bardzo zaskoczyła ją wtedy własna niepewność przed wychodzeniem z domu. Pokonała lęk przed paparazzi i po 5 tygodniach ponowne malowanie się było dziwne. Miała jednak wsparcie.

Jestem mniej przywiązana do malowania, a i Justin uwielbia mnie bez makijażu. Krzywdzisz się, słuchając społeczeństwa, według po 40-tce musisz już siedzieć w domu - przekonuje. - Uwierz w siebie. Jeżeli będziesz niezadowolona z siebie, to będzie widać na zewnątrz.

Już żartem dodała, że dzieli z Justinem Theroux wszystkie kosmetyki, a w sytuacjach awaryjnych nawet szczoteczkę do zębów.

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Więcej o:
Komentarze (7)
Jennifer Aniston zdradza sekrety swojej urody. Dzisiaj o siebie dba, ale w młodości... "Teraz tego bardzo żałuję"
Zaloguj się
 • rdx

  Oceniono 22 razy 16

  Faktycznie wygląda bardzo dobrze i zdrowo :) Niewiele się zmieniła od kiedy jako Rachel podbiła serca milionów fanów "Friendsów" na całym świecie!!

 • Gość: Zenek

  Oceniono 10 razy 6

  Też się nie maluje i jest mi z tym dobrze.

 • Gość: Friends fan

  0

  Jedna z najfajniejszych i najładniejszych aktorek

 • Gość: Gosc

  Oceniono 1 raz -1

  Piec poltoralitrowych butelek dziennie?! Pol zycia w toalecie.

 • pan.malowany

  Oceniono 3 razy -3

  To nie jest pozytywne myslenie, powinno byc: "Non, je ne regrette rien"

 • do_podziwu

  Oceniono 16 razy -8

  "...a w sytuacjach awaryjnych nawet szczoteczkę do zębów." - samochodu i szczoteczki sie "nie pozycza" O! .Reszta "rzecz gustu i upodoban" -:)))).

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX