Kim Kardashian wcześniej urodziła córkę, a teraz? Jest już znana płeć jej drugiego dziecka

Dziewczyna, czy chłopak? To pytanie zadawali sobie wszyscy od momentu, w którym Kim Kardashian ogłosiła, że jest w ciąży.
Kim Kardashian wcześniej urodziła córkę, a teraz? Jest już znana płeć jej drugiego dziecka Dziewczyna, czy chłopak? To pytanie zadawali sobie wszyscy od momentu, w którym Kim Kardashian ogłosiła, że jest w ciąży. Teraz już znamy odpowiedź na to pytanie. Kim Kardashian urodzi chłopca. Informację podał magazyn "Us Weekly". Różne źródła potwierdziły, że Kim Kardashian i jej mąż, Kanye West, podarują swojej dwuletniej córce braciszka. Według informatorów portalu szczególnie ucieszony tym jest Kanye. Kocha Nori bardziej niż cokolwiek na świecie, ale do pełni szczęścia brakuje mu chłopca. Jest zachwycony! Wygląda na to, że koniec ze spekulacjami. A jeszcze niedawno zachodnie media zastanawiały się, czy Kim Kardashian nie spodziewa się bliźniaków!

Teraz już znamy odpowiedź na to pytanie. Kim Kardashian urodzi chłopca. Informację podał magazyn "Us Weekly".

Różne źródła potwierdziły, że Kim Kardashian i jej mąż, Kanye West, podarują swojej dwuletniej córce braciszka.

Według informatorów portalu szczególnie ucieszony tym jest Kanye.

Kocha Nori bardziej, niż cokolwiek na świecie, ale do pełni szczęścia brakuje mu chłopca. Jest zachwycony!

Wygląda na to, że koniec ze spekulacjami. A jeszcze niedawno zachodnie media zastanawiały się, czy Kim Kardashian nie spodziewa się bliźniaków!

Kim KardashianRICK DIAMOND / AFP/EAST NEWS

alex