Peja oburzony za mema ze swoim ślubnym zdjęciem. "Oczekujemy przeprosin!"

Peja poczuł się urażony memem znalezionym na profilu czwartego kanału publicznego radia. Żąda przeprosin.
Peja oburzony ślubnym memem Peja jest urażony memem znalezionym na profilu radiowej Czwórki Peja poczuł się urażony memem znalezionym na profilu czwartego kanału publicznego radia. Żąda przeprosin. Ślub Pei i jego partnerki Pauliny Stefańskiej przyciągnął do kościoła w Poznaniu równie wielu fanów rapera co fotoreporterów. Zdjęcia z uroczystości trafiły do sieci. Jedno przerobione zostało na dość złośliwego mema. Po trzech latach na Facebooku administrator profilu radiowej Czwórki ozdobił nim zapowiedź audycji i konkursu. "Pieniądze podobno szczęścia nie dają. Katarzyna Węsierska i Fryderyk Karzełek, autor książki "Pieniądze są sexy", udowodnią, że mogą je dać" - napisano nad zdjęciem ze ślubu Pei. Na fotografii Paulina zakłada obrączkę wybrankowi, a napis kpi: "Tak, chcę twojego hajsu". Raper poczuł się urażony. Wrzucił zrzut ekranowy z profilu Czwórki (wpis już skasowano) i domaga się przeprosin. "Z cyklu prawdziwe oblicza polskich mediów. W dodatku publicznych. Droga Czwórko, oczekujemy przeprosin. Wykasowanie postu ze strony nie załatwia sprawy" - czytamy.

Ślub Pei i jego partnerki Pauliny Stefańskiej przyciągnął do kościoła w Poznaniu równie wielu fanów rapera, co fotoreporterów. Zdjęcia z uroczystości trafiły do sieci. Jedno przerobione zostało na dość złośliwego mema. Po trzech latach na Facebooku administrator profilu radiowej Czwórki ozdobił nim zapowiedź audycji i konkursu.

Pieniądze podobno szczęścia nie dają. Katarzyna Węsierska i Fryderyk Karzełek, autor książki "Pieniądze są sexy" udowodnią, że mogą je dać - napisano nad zdjęciem ze ślubu Pei.

Na fotografii Paulina zakłada obrączkę wybrankowi, a napis kpi: Tak, chcę twojego hajsu. Raper poczuł się urażony. Wrzucił zrzut ekranowy z profilu Czwórki (wpis już skasowano) i domaga się przeprosin.

Z cyklu prawdziwe oblicza polskich mediów. W dodatku publicznych. Droga Czwórko, oczekujemy przeprosin. Wykasowanie postu ze strony nie załatwia sprawy - czytamy.

Peja wkurzony na radiową CzwórkęScreen z Facebook.com/PejaSlumsAttack/

socha

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS