Pippa Middleton została projektantką. Zaczęła od "ekskluzywnej" sukienki i szalika. "Mamy nadzieję zobaczyć W TYM Kate"

Młodsza siostra księżnej Kate zaczyna przygodę ze światem mody. Właśnie pokazała swoje pierwsze projekty powstałe we współpracy z uznanym brytyjskim domem mody.
Pippa Middleton została projektantką Zaczęła od "ekskluzywnej" sukienki i szalika. Młodsza siostra księżnej Kate zaczyna przygodę ze światem mody. Właśnie pokazała swoje pierwsze projekty powstałe we współpracy z uznanym brytyjskim domem mody. "Kariera" Pippy Middleton zaczęła się na ślubie jej starszej siostry, na którym olśniła świat urodą (i słynnymi już pośladkami). Od tamtego czasu może liczyć na stałe zainteresowanie brytyjskich mediów, które nie osłabło nawet po klapie jej szumnie zapowiadanej książki o planowaniu imprez. Młodsza siostra księżnej postanowiła spróbować sił w innej branży. We współpracy z Tabithą Webb zaprojektowała sukienkę i szalik w kwiecisty wzór. - Współpraca z Pippą to była absolutna przyjemność - komentuje projektantka. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. To jest idealna sukienka na lato. Może być noszona zarówno z jeansową kurtką, jak i w bardziej eleganckiej wersji ze szpilkami - dodała. Zagraniczne media pierwsze próby Pippy w roli projektantki, przyjęły entuzjastycznie. Zazdrościliśmy jej stylu już wcześniej, nie jest dla nas zatem zaskoczeniem, że młodsza siostra księżnej próbuje swoich sił jako projektantka - ocenił portal Today.com. Mamy nadzieję zobaczyć kiedyś w tej sukience Kate - wybiega w przyszłość magazyn "People". Sukienkę i szalik można kupić za pośrednictwem strony internetowej i w londyńskim butiku Tabithy Webb. Kosztują, odpowiednio, 295 i 95 funtów. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie fundacji British Heart Foundation, której Pippa jest ambasadorką.

"Kariera" Pippy Middleton zaczęła się na ślubie jej starszej siostry, na którym olśniła świat urodą (i słynnymi już pośladkami). Od tamtego czasu może liczyć na stałe zainteresowanie brytyjskich mediów, które nie osłabło nawet po klapie jej szumnie zapowiadanej książki o planowaniu imprez. Młodsza siostra księżnej postanowiła spróbować sił w innej branży. We współpracy z Tabithą Webb zaprojektowała sukienkę i szalik w kwiecisty wzór.

<< ZOBACZ PROJEKTY PIPPY >>
Współpraca z Pippą to była absolutna przyjemność - komentuje projektantka. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego. To jest idealna sukienka na lato. Może być noszona zarówno z jeansową kurtką, jak i w bardziej eleganckiej wersji ze szpilkami - dodała.

Zagraniczne media pierwsze próby Pippy w roli projektantki, przyjęły entuzjastycznie.

Zazdrościliśmy jej stylu już wcześniej, nie jest dla nas zatem zaskoczeniem, że młodsza siostra księżnej próbuje swoich sił jako projektantka - ocenił portal Today.com.
Mamy nadzieję zobaczyć kiedyś w tej sukience Kate - wybiega w przyszłość magazyn "People".

Sukienkę i szalik można kupić za pośrednictwem strony internetowej i w londyńskim butiku Tabithy Webb. Kosztują, odpowiednio, 295 i 95 funtów. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na wsparcie fundacji British Heart Foundation, której Pippa jest ambasadorką.

Pippa MiddletonAlpha-Kate Green / Alpha-Kate Green

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS