18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Miley Cyrus nago na okładce "Paper". Myśleliście, że sesja Kardashian była mocna? To zobaczcie te zdjęcia

Miley Cyrus cieszy się opinią skandalistki, ale najwyraźniej dotychczasowe osiągnięcia jej nie wystarczają. W magazynie "Paper" pozuje całkowicie nago. Znowu.

Kiedy na w 2014 roku na okładce "Paper' pojawiła się Kim Kardashian z naoliwioną, nagą pupą, myśleliśmy, że gorzej już nie będzie. Ale chyba jest - w nowym numerze magazynu możemy podziwiać 23-letnię Miley, która zdecydowała się odsłonić wszystko.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Na okładce Cyrus zasłoniła nagie ciało świnią. Miało wyjść uroczo? Możliwe, ale jest chyba dość niesmacznie. W środku newralgiczne części są przysłonięte farbą, ale piosenkarka i tak zdecydowała się na bardzo odważne zdjęcia. Nie po raz pierwszy zresztą, ale sesji towarzyszy wywiad, w którym pojawia się kilka nowych rewelacji. Artystka przyznała m.in., że jest biseksualna, a o orientacji poinformowała swoją mamę już jako 14-ka:

Pamiętam, jak powiedziałam jej, że uwielbiam kobiety na różne sposoby - wspomina. - A ona spytała mnie, co to oznacza. Odpowiedziałam, że je kocham. Kocham je tak samo jak chłopców. To było dla niej bardzo trudne, żeby to zrozumieć. Nie chciała, by mnie oceniano, nie chciała, żebym trafiła do piekła. Ale ona wierzy we mnie mocniej niż w jakiegokolwiek boga. Poprosiłam tylko, żeby mnie zaakceptowała. I zrobiła to.

jus

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS