Beata Ścibakówna na korcie. Mimo zmęczenia sexy. Jeszcze lepiej było po meczu, gdy opuściła bluzkę. Przypominamy, ona ma 47 lat!

Niejedna kobieta, widząc te zdjęcia, pozazdrości Beacie Ścibakównie. Choć nie ma makijażu, a za sobą męczący mecz i tak wygląda świetnie!

W długi weekend w hotelu Narvil w Serocku (tym samym, w którym wesele urządzała Ola Kwaśniewska) odbył się Narvil Gentlemens Tennis Cup, współorganizowany z Aktorskim Klubem Tenisowym. Jedną z uczestniczek sportowej rywalizacji była Beata Ścibakówna. 47-letnia gwiazda w krótkiej tenisowej spódniczce wyglądała naprawdę świetnie. Jeszcze lepiej prezentowała się jednak już po meczu. Wtedy to wraz z Janem Englertem opalała się obok kortu. Gdy opuściła bluzkę zaprezentowała piękne ramiona.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA ŚCIBAKÓWNY >>

Sportowa odzież, pot, wysiłek i upał to nie są warunki sprzyjające dobrym zdjęciom. Mimo to, na fotografiach z imprezy Beata Ścibakówna wygląda bardzo seksownie. Zmagania na korcie pozwoliły aktorce odsłonić nieco wysportowanego i jędrnego ciała. Co ciekawe, wydaje nam się, że w takim - niekorzystnym wydawałoby się - anturażu żona Jana Englerta wygląda lepiej niż na ściance. Nie wierzycie? Dla porównania:

Beata ŚcibakównaWBF

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS