Pamiętacie Annę Marię Wesołowską? 9 lat temu jej sprawy przed telewizorami śledziły miliony Polaków. Jak wygląda dzisiaj?

Serial "Sędzia Anna Maria Wesołowska" przed laty był prawdziwym hitem stacji "TVN", a z pani sędzi z Łodzi uczynił telewizyjną gwiazdę. Niedawno znów mogliśmy ją zobaczyć na telewizyjnych ekranach, ale tym razem w innej wersji.

Pochodząca z Łodzi Anna Wesołowska była gwiazdą emitowanego w latach 2006-2011 dokumentalno-fabularnego serialu "Sędzia Anna Maria Wesołowska". Grała tam samą siebie - ogłaszała wyroki w inscenizowanych procesach sądowych. Program zyskał ogromną popularność, przynosząc spory rozgłos samej Wesołowskiej. Pojawiła się gościnnie w serialu "Na Wspólnej", plotkowano o jej udziale w "Tańcu z Gwiazdami". Wraz ze ściągnięciem "court show" z ramówki, zniknęła jednak z telewizji. Niedawno jednak zaliczyła niewielki powrót. Na kanapie "Dzień Dobry TVN", razem z innymi gośćmi opowiadała o... śpiewaniu za kierownicą. Bardziej zwróciliśmy jednak uwagę na jej wygląd - 60-letnia obecnie Wesołowska wciąż może poszczycić się nienaganną sylwetką i świetnym wyglądem.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

W modnym zestawie podkreślającym atuty sylwetki prezentowała się bardzo świeżo i chyba nawet lepiej niż parę lat temu, gdy mogliśmy ją oglądać w telewizji. Zgodzicie się z nam? Poznalibyście ją dziś bez trudu na ulicy?

Książki Anny Marii Wesołowskiej są dostępne tutaj >>

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS