Kinga Rusin na zawodach jeździeckich w dwóch stylizacjach. Tak właśnie powinno wyglądać połączenie luzu z elegancją

Dziennikarka słynie z zamiłowania do koni, jej obecność na zawodach CSIO nie może zatem dziwić. To, że prezentowała się nich niezwykle szykownie, a przy tym lekko i wakacyjnie, też można uznać raczej za mało zaskakujące.
Kinga Rusin elegancka Kinga Rusin na zawodach jeździeckich w dwóch stylizacjach. Kinga Rusin słynie z zamiłowania do koni, jej obecność na zawodach CSIO nie może zatem dziwić. Prezentowała się tam niezwykle szykownie. Kinga Rusin słynie z zamiłowania do koni, jej obecność na zawodach CSIO nie może zatem dziwić. To, że prezentowała się nich niezwykle szykownie, a przy tym lekko i wakacyjnie, też można uznać raczej za mało zaskakujące. Dziennikarka wypoczywa aktualnie w Sopocie. Parę dni temu zachwyciliśmy się jej niezobowiązującą stylizacją ze spaceru po plaży, teraz również mamy same komplementy pod adresem trochę bardziej "strojnych" kreacji. Dziennikarka pojawiła się w piątek na zawodach jeździeckich na sopockim hipodromie. Na tę okazję przygotowała dwie stylizacje - luźną sukienkę z białą górą i połyskującą spódnicą oraz mniej szykowną beżową kreację również długości maxi. Naszym zdaniem, to połączenie wakacyjnego luzu, stroju plażowego i nuty elegancji, wyszło Rusin bardzo dobrze. Zgodzicie się? Która stylizacja podoba Wam się bardziej?

Kinga Rusin wypoczywa aktualnie w Sopocie. Parę dni temu zachwyciliśmy się jej niezobowiązując ą stylizacją ze spaceru po plaży, teraz również mamy same komplementy pod adresem trochę bardziej "strojnych" kreacji. Dziennikarka pojawiła się w piątek na zawodach jeździeckich na sopockim hipodromie. Na tę okazję przygotowała dwie stylizacje - luźną sukienkę z białą górą i połyskującą spódnicą oraz mniej szykowną beżową kreację również długości maxi.

<< ZOBACZ, JAK WYGLĄDAŁA >>

Naszym zdaniem, to połączenie wakacyjnego luzu, stroju plażowego i nuty elegancji, wyszło Rusin bardzo dobrze. Zgodzicie się? Która stylizacja podoba Wam się bardziej?

Zobacz też:

Kinga Rusin najpierw skrytykowała Annę Komorowską, później kampanię prezydenta. Kolejne fragmenty ich rozmowy zaskakują

 

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Która stylizacja Kingi Rusin podoba Ci się bardziej?