Nie tylko Gerard Pique cieszył się ze zwycięstwa FC Barcelony. Spójrzcie tylko na jego synów i Shakirę. A co się działo w nocy!

Chyba nikt nie cieszył się ze zwycięstwa FC Barcelony tak, jak 2,5 letni syn Pique, Milan. Coś nam mówi, że chętnie pobawiłby się pucharem Ligi Mistrzów.
Radość ze zwycięstwa Nie tylko Gerard Pique cieszył się ze zwycięstwa FC Barcelony. Chyba nikt nie cieszył się ze zwycięstwa FC Barcelony tak, jak 2,5 letni syn Pique, Milan. Coś nam mówi, że chętnie pobawiłby się pucharem Ligi Mistrzów. Chyba nikt nie cieszył się ze zwycięstwa FC Barcelony tak, jak 2,5 letni syn Pique, Milan. Coś nam mówi, że chętnie pobawiłby się pucharem Ligi Mistrzów. Przygotujcie się na naprawdę uroczy widok - po zwycięstwie FC Barcelony (drużyny Gerarda Pique), 2,5-letni Milan wbiegł na murawę i wpadł mu w ramiona. Malcowi chyba bardzo przypadł do gustu puchar Ligi Mistrzów, bo razem z tatą chętnie pozował do zdjęć ze zwycięskim trofeum. Chłopiec miał na sobie strój Barcy (to stało się już tradycją w trakcie meczów). Ale to jeszcze nie wszystko - po zakończonym meczu Milan z dumą biegał po boisku z flagą zwycięskiej drużyny. Piłkarzowi kibicowała też Shakira, której paparazzi zrobili zdjęcia na lotnisku w Berlinie kilka godzin przed meczem. Gwiazda przyleciała na miejsce z czteromiesięcznym synem, Sashą. Po finale na swój Instagram wstawiła zdjęcie z meczu. "Szczęśliwa noc! Świętuję z rodziną, Milanem i Sashą, dziecko roku górą! Shak" - napisała. To rzeczywiście musiała być szczęśliwa noc - Pigue dodał na Instagramie film, na którym widać jak razem z Shakirą świętują zwycięstwo. Wystarczy spojrzeć na ich miny, by stwierdzić że podpis "party" pod filmem w żadnej mierze nie był przesadzony. Przypomnijmy, że w sobotę FC Barcelona zdobyła pucharu Ligi Mistrzów. Barca na stadionie w Berlinie pokonała Juventus Turyn 3:1.

Przygotujcie się na naprawdę uroczy widok - po zwycięstwie FC Barcelony (drużyny Gerarda Pique), 2,5-letni Milan wbiegł na murawę i wpadł mu w ramiona. Malcowi chyba bardzo przypadł do gustu puchar Ligi Mistrzów, bo razem z tatą chętnie pozował do zdjęć ze zwycięskim trofeum. Chłopiec miał na sobie strój Barcy (to stało się już tradycją w trakcie meczy). Ale to jeszcze nie wszystko - po zakończonym meczu Milan z dumą biegał po boisku z flagą zwycięskiej drużyny.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Piłkarzowi kibicowała też Shakira, której paparazzi zrobili zdjęcia na lotnisku w Berlinie kilka godzin przed meczem. Gwiazda przyleciała na miejsce z 4-miesięcznym synem, Sashą. Po finale na swój Instagram wstawiła zdjęcie z meczu.

Szczęśliwa noc! Świętuję z rodziną, Milanem i Sashą, dziecko roku górą! Shak - napisała.

Zdjęcie ShakiryInstagram.com/Shakira

To rzeczywiście musiała być szczęśliwa noc - Pigue dodał na Instagram film, na którym widać jak razem z Shakirą świętują zwycięstwo. Wystarczy spojrzeć na ich miny, by stwierdzić że podpis "party" pod filmem w żadnej mierze nie był przesadzony.

Przypomnijmy, że w sobotę FC Barcelona zdobyła pucharu Ligi Mistrzów. Barca na stadionie w Berlinie pokonała Juventus Turyn 3:1.

Vic

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS