Po co Salma Hayek włożyła "czapkę Rihanny"? Pod nią chowała się nowa fryzura. Nawet grzywka nie odciągnęła uwagi od TEGO biustu

Aktorka słynie ze stylizacji podkreślających jej kobiecość, dlatego, gdy pojawiła się w bardziej niezobowiązującym wydaniu, nieco nas zaskoczyła. Na tym niespodzianki się nie skończyły.

Salma Hayek pojawiła się w sobotę w Los Angeles by odebrać nagrodę w kategorii "Decade od Hotness" na dość niezwykłej gali: Guys Choice Awards organizowanej przez telewizję Spike TV. Najpierw paparazzi sfotografowali aktorkę na lotnisku - w kaszkiecie i okularach przeciwsłonecznych. Wówczas przypominała ona bardziej Rihanne niż Salmę, do której przywykliśmy. Ale gdy pojawiła się na wieczornej gali, z nikim nie można było jej pomylić - nawet mimo nowej fryzury. Hayek sprawiła sobie grzywkę, ale trudno było skupić na niej uwagę przez ogromny dekolt.

<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>
Zasłużyła na wygraną! Salma Hayek pokazała swoje niewiarygodne atuty, kiedy w opinającej czarnej sukience odbierała nagrodę na Guys Choice Awards - podsumował "Daily Mail".

A jak Wam się podoba? Fryzura, pytamy o fryzurę ;)

em

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS

Jak Ci się podoba nowa fryzura Salmy Hayek?