Ewa Chodakowska pierwszy raz tak szczerze o operacji piersi: Nie mogłam się doczekać. Potem znów zauważyłam coś, co powinnam zmienić

Ewa Chodakowska pierwszy raz podzieliła się ze swoimi fanami tak szczerymi przemyśleniami o powiększeniu piersi. Dziś chyba już nie poddałaby się zabiegowi.

Ewa Chodakowska nigdy nie ukrywała, że jeszcze nim została sławną "trenerką wszystkich Polek", powiększyła sobie piersi. Nigdy wcześniej jednak jeszcze nie mówiła o niej tak otwarcie. Szczerym wyznaniem podzieliła się z fanami na Facebooku.

Kiedyś nie akceptowałam siebie... Patrzyłam w lustro i widziałam mnóstwo niedoskonałości... Postanowiłam coś zmienić! Na pierwszym miejscu listy poprawek pojawił się biust...  Pomyślałam: TAK! Kiedy powiększę sobie biust, to z pewnością będę miała więcej pewności siebie. Na pewno tez bardziej się będę sobie podobać! Nie mogłam się doczekać tej zmiany Hmm... Po operacji spojrzałam na siebie i znów zauważyłam coś co powinnam zmienić, nie doceniłam tego, co zmienione już zostało... Podrapałam się wtedy po głowie i pomyślałam: czy to się kiedyś kończy? Czy aby przypadkiem nie wpadam w pułapkę "poprawek", które sprowadzają kobiety do wyglądu rodem z taśmy fabrycznej?

Obecnie Chodakowska przekonuje wszystkich do akceptacji swoich ciał - nie tylko tego, co jest doskonałe, lecz także tego, co od ideału nieco odstaje. Dla trenerki kluczem do pogodzenia się z własną fizycznością była aktywność fizyczna.

Po operacji zrozumiałam, ze akceptacja zaczyna się w umyśle, zatem nad umysłem powinnam popracować, a TRENING CIAŁA jest najlepszym sposobem na zdrowy umysł (...). Teraz jestem narażona na krytykę mojego wyglądu z każdej strony... Presja niejednokrotnie sięga zenitu, bo na każdym kroku czytam: Gdybym była na Twoim miejscu, to poprawiłabym, usunęłabym... Zmieniłabym itd... Brzydka, koń, kobyła, głowa, nos, usta... Jest tego trochę. Owszem mogłabym zmienić wszystko, ale już nie czuje takiej potrzeby. (...) Pierwszy i ostatni raz zdecydowałam się, żeby chirurgicznie ingerować w swój wygląd - pisze dalej Chodakowska.

Ewa Chodakowska o operacjiScreen z Facebook.com/chodakowskaewa

karo

Pobierz nową aplikację Plotek.pl Buzz na telefony z Androidem

POLUB NAS