Jest pierwsze oficjalne zdjęcie księżnej Charlotte z księciem Jerzym! Nie zgadniecie, kto jest jego autorem

Po drugiej stronie obiektywu stanęła księżna Kate. Zobaczcie efekt!
Księżniczka Charlotte Po drugiej stronie obiektywu stanęła księżna Kate. Jest pierwsze oficjalne zdjęcie księżnej Charlotte z księciem Jerzym! Nie zgadniecie, kto jest jego autorem - to księżna Kate we własnej osobie! W sobotnią noc na oficjalnym profilu na Twitterze Pałacu Kensington ukazały się pierwsze oficjalne fotografie księżniczki Charlotte, która pozuje z księciem Jerzym. "Jest nam niezmiernie miło podzielić się pierwszym zdjęciem księcia Jerzego z jego młodszą siostrą księżniczką Charlotte" - podpisano pierwsze z nich. "Książę Jerzy i księżniczka Charlotte razem w domu. Witamy w rodzinie" - podpisano kolejne. Możemy obejrzeć w sumie 4 fotografie, do których książę Jerzy pozuje ze swoją siostrą. Jednak bardziej zaskakuje fakt, kto stanął po drugiej stronie obiektywu - fotografie wykonała księżna Kate! Powstały one w Amner Hall w połowie maja. Członkowie rodziny królewskiej byli do tej pory fotografowani przez największych światowych fotografów, jednak księżna Kate i książę William chcą wprowadzić nieco mniej formalną "tradycję". Zapoczątkowali ją już dwa lata temu, kiedy pierwszy oficjalny portret księcia Jerzego wykonał jego dziadek, Michael Middleton. Zrobił on wtedy dwa zdjęcia, a powstały one na początku sierpnia w 2013 roku w ogrodzie w domu rodzinnym Kate w Bucklebury, w hrabstwie Berkshire. W piątek ogłoszono zaś datę chrztu księżniczki - chrzest odbędzie się 5 lipca w kościele Św. Marii Magdaleny w Sandringham. Wiele wskazuje na to, że matkami chrzestnymi zostaną księżna Eugenia i księżna Beatrice. - Z pewnością będzie kilku rodziców chrzestnych, ale w tej chwili księżna Eugenia i księżna Beatrice stały się faworytkami - powiedział rzecznik Zakładów Sportowych w Ok.co.uk.

W sobotnią noc na oficjalnym profilu na Twitterze Pałacu Kensington ukazały się pierwsze oficjalne fotografie księżniczki Charlotte, która pozuje z księciem Jerzym.

Jest nam niezmiernie miło podzielić siępierwszym zdjęciem księcia Jerzego z jego młodszą siostrąksiężniczkąCharlotte - podpisano pierwsze z nich.
Książę Jerzy i księżniczka Charlotte razem w domu. Witamy w rodzinie -  podpisano kolejne.
<< ZOBACZ ZDJĘCIA >>

Książę Jerzy, księżniczka CharlotteTwitter.com/KensingtonRoyal

Książę Jerzy, księżniczka CharlotteTwitter.com/KensingtonRoyal

Możemy obejrzeć w sumie 4 fotografie, do których książę Jerzy pozuje ze swoją siostrą. Jednak bardziej zaskakuje fakt, kto stanął po drugiej stronie obiektywu - fotografie wykonała księżna Kate! Powstały one w Amner Hall w połowie maja. Członkowie rodziny królewskiej byli do tej pory fotografowani przez największych światowych fotografów, jednak księżna Kate i książę William chcą wprowadzić nieco mniej formalną "tradycję". Zapoczątkowali ją już dwa lata temu, kiedy pierwszy oficjalny portret księcia Jerzego wykonał jego dziadek, Michael Middleton. Zrobił on wtedy dwa zdjęcia, a powstały one na początku sierpnia w 2013 roku w ogrodzie w domu rodzinnym Kate w Bucklebury, w hrabstwie Berkshire.

W piątek ogłoszono zaś datę chrztu księżniczki - chrzest odbędzie się 5 lipca w kościele Św. Marii Magdaleny w Sandringham. Wiele wskazuje na to, że matkami chrzestnymi zostaną księżna Eugenia i księżna Beatrice.

Z pewnością będzie kilku rodziców chrzestnych, ale w tej chwili księżna Eugenia i księżna Beatrice stały się faworytkami - powiedział rzecznik Zakładów Sportowych w Ok.co.uk.

Vic